שלש סיבות לפנות לקונה רכבים בתל-אביב

שלש סיבות לפנות לקונה רכבים בתל-אביב

המכונית שלנו משמשת אותנו לאורך שנים רבות. לעתים מדובר ברכב ישן שמתקלקל ונתקע בדרכים לעיתים תכופות. עלויות אחזקת רכבים ישנים הן גבוהות, הן עבור החלפים והן עבור האגרה למשרד הרישוי. במקרים רבים קיימת תקלה משמעותית ברכב שעלות התיקון היא מאד גבוהה ובעל הרכב מתלבט אם להשקיע כספים ברכב כה ישן שמתקלקל לעתים קרובות או שחבל להשקיע ברכב כספים נוספים אלא לרכוש רכב אחר.

הרכבים בשנתונים המתקדמים יותר, יוצרו בטכנולוגיה חדישה ולכן הם הרבה יותר נוחים ונעימים לנסיעה וברוב המקרים גם עלות אחזקתם זולה יותר.
השאלה היא מה לעשות עם הרכב הישן. ההתלבטות, מותירה את הרכב במשך חודשים בחניה שבתקופה זו פג תוקפו של הטסט השנתי כך שבכל מקרה, אי אפשר לנסוע בו. הרכב הופך למוזנח, מאובק וחלוד ועם הזמן עלולות לצוץ בו תקלות נוספות כך שלא יהיה אפשר לתקנו כלל.

דוד קונה רכבים לפירוק – צרו קשר עוד היום! 050-290-0028

מעבר לכך קיים סיכוי שהרשות המקומית תטיל קנסות ותדרוש לפנות את הרכב כיוון שהוא תופס מקום חניה כבר פרק זמן ארוך ובמצוקת החניה הקיימת בערים הגדולות, כל מקום חניה פנוי הוא משמעותי והרשויות משתדלות לחפש את הבעלים ולדרוש את פינוי המכוניות הישנות המפריעות ברחבי העיר.

למה לפנות לקונה רכבים בתל אביב

הפתרון הנכון ביותר הוא מכירת הרכב לקונה רכבים בתל אביב

קונה רכבים מכיר היטב תחום זה, הוא גורר את הרכב כך שבעל הרכב אינו אמור לבצע זאת בעצמו. לחילופין ממליץ קונה הרכבים במקרים המתאימים לפנות למשרד להגנת הסביבה לצורך מימון הגרירה. המשרד מעודד פינוי רכבים ישנים המזיקים לאיכות הסביבה ולכן במקרים מסוימים מעבירים מימון של שירותי הגרירה כדי לקדם את תהליך הפינוי. בדרך זו חוסך המוכר עלויות מיותרות על תיקון הרכב הישן. הרכב נגרר וגם הסביבה הרוויחה מכך שהרכב הישן אינו קיים יותר בחניה.

• על פי ההערכה הכספית של מצב הרכב, מקבל המוכר תמורה כספית עבור הרכב במזומן. כך הוא גם מתפטר מהרכב וגם יש לו סכום ראשוני לצורך רכישת רכב אחר. אפשר למכור את הרכב במלואו לסוחר מכוניות או כל חלק בנפרד ללקוחות שונים. זו התעסקות רצינית עם מכירת כל חלף בנפרד ולמי שאינו בקיא בתחום החלפים, ההתעסקות אינה מומלצת. כיוון שבסופו של דבר עקב חוסר הידע יוכל המוכר להפסיד הרבה כסף. עדיף למכור את הרכב במצבו הנוכחי as is ולהשאיר לקונה הרכב את כל ההתנהלות בתחום בו יש לו ידע וניסיון רב.

• הבעיה קיימת גם לגבי רכבים שעברו תאונת דרכים קשה, הם אינם יכולים לשמש לנסיעה ויש לפנות אותו מהדרך ללא דיחוי. קונה הרכבים מעביר רכב בכל מצב מכני למגרש הגרוטאות וכך מפנה את הרכב שהפריע לסובבים במיוחד כשמדובר בדרכים המהירות.

הרכבים הישנים השונים, מכוניות פרטיות, כלים הנדסיים ומשאיות עוברים תהליך בדיקה ומיון אצל קונה הרכבים. רכבים שכדאי לתקן אותם, עוברים הליך של התקנת חלפים משומשים ונמכרים. רכבים ישנים שעבר זמנם, מפורקים לחלקיהם השונים. חלפים שהם שמישים מועברים למכירה פרטנית, חלפים שאפשר לתקן אותם, עוברים הליך של תיקון ונמכרים בשלב שני למוסכים השונים.

חלפים שאינם שמישים, אינם תקינים ואין מה לעשות איתם, נמכרים לתעשיות הברזל למחזור. פריטים נוספים מועברים לגריסה וריסוק כיוון שאין כל שימוש בהם.
הצמיגים הישנים נמכרים לשימוש בגני שעשועים ולתעשיות שונות ההופכות אותם לחומרי גלם לייצור חומרי בידוד. גם הזכוכיות עוברות הליך של התכה לייצור של בקבוקים ואביזרים נוספים מזכוכית.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דוד פירוק רכבים

דוד פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בנס ציונה

פירוק רכבים בנס ציונה

רכבים נטושים החונים במקומות שונים ברחבי נס ציונה הם מטרד עצום מכמה סיבות עיקריות. הרכבים עומדים במקום זהה לאורך חודשים, מעלים אבק, פולטים רעלים וכך

קרא עוד »
קניית רכבים לפירוק בגדרה

פירוק רכבים בגדרה

רכבים לפירוק מגדרה, מעבירים למגרש מכוניות בנסיעה עצמית או באמצעות גרר של מגרש המכוניות לפירוק. רכבים ישנים שנשארים במגרשי החניה לאורך חודשים מפריעים כיוון שהם

קרא עוד »
פירוק רכבים באור יהודה

פירוק רכבים באור יהודה

הימצאותם של רכבים ישנים ברחבי אור יהודה יוצרת בעיה אסתטית ופוגעת מאד באיכות הסביבה. העירייה משתדלת להילחם בתופעה ומבקשת מבעלי הרכבים הישנים שהושארו ברחבי העיר

קרא עוד »

כתיבת תגובה