פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

המשרד להגנת הסביבה מבצע פעילות מאסיבית ברחבי באר שבע כדי שכל הרכבים הישנים, המפויחים והמפורקים ייעלמו מצדי הדרכים ויועברו למגרשי גרוטאות המטפלים ברכבים מסוג זה.

רכבים ישנים קנייה לפירוק בעיר באר שבע

בעבר הנהגים השאירו את הרכב באחד החניונים בעיר או במקום מרוחק בפאתי באר שבע במשך שבועות וחודשים כיוון שהיה להם קשה לקבל החלטה מה לעשות עם הרכב. מצד אחד, הם לא רוצים למכור אותו ומצד שני עלות התיקון של רכבים ישנים היא גבוהה מאד.

המעורבות החזקה של המשרד להגנת הסביבה אינה מאפשרת יותר לרכבים מסוג זה להישאר בעיר. בעלי הרכבים מקבלים התראה מהעירייה להזיז את הרכב תוך פרק זמן קצר ואם לא חל שינוי, הקנסות מתחילים להגיע בזה אחר זה. נוצר מצב שעלות הקנסות עוברת את ערכו של הרכב ולכן המצב החדש מדרבן את בעלי הרכבים לבצע את השינוי המתבקש ולהעביר את הרכב לפירוק.

מגרש הגרוטאות לרכבים – פירוק רכבים בבאר שבע

למגרש הגרוטאות אפשר להעביר רכבים לאחר תאונה, רכבים לאחר שריפה, רכבים ישנים שלא עברו טסט שנתי ועוד. רכב שאי אפשר להניע אותו עקב מצבו המכני, מובל על ידי משאית גרר של המגרש, מהחניון למגרש הגרוטאות.

בוחנים מקצועיים של המגרש, מבצעים בדיקה מקיפה של רכב שמגיע ומיידעים את בעליו מהו הסכום שיקבל עבורו באופן מידי. בסיום הליך המכירה, מיידע בעל הרכב את משרד הרישוי ואת סוכן הביטוח על כך שהרכב ירד מהכביש כיוון שנמסר לפירוק.

מחזור חלפים של המכונית

עובד המגרש קונה רכבים לפירוק בבאר שבע, שולפים מתוך המכונית את כל החלקים העשויים מברזל או ממתכת ומעבירים אותם למחזור ולהתכה. חלקי חילוף אחרים שהם תקינים יימכרו אצל סוחרי הרכבים כפריטים יד שנייה שמחירם זול יותר. חלפים שיש בהם פגם קטן שאפשר לתקן והם שייכים לקטגוריה של החלפים שיש להם דרישה בשוק, יתוקנו ולאחר מכן גם הם יימכרו כפריטים יד שנייה. מראות וזגוגיות יועברו גם הם למחזור ייעודי והשלדה מועברת לגריטה.

בהליך מהיר זה מפרקים ומפצלים העובדים את כל המכונית ותוך פרק זמן קצר, לא נותר ממנה זכר.

רכבים שרופים

רכבים שרופים שקיבלו אישור מהביטוח שהם בחזקת טוטאל – לוסט, מועברים באופן כמעט מידי למגרש המכוניות. הסיבה לכך היא שהרכבים הללו פולטים רעלים רבים ומזהמים את הסביבה. לכן קיימת בעייתיות אם הם חונים בסביבת מגורים כיוון שהעוברים והשבים נושמים את הרעלים הללו, דבר שהוא מאד מסוכן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

מחיר פירוק רכבים

מחיר פירוק רכבים

כאשר אנו רוצים לברר על מחיר פירוק רכבים, יהיה עלינו לפנות לסוחר פרטי או לאדם שבבעלותו מגרש רכבים. המחיר של פירוק רכבים משתנה בהתאם לסוג

קרא עוד »
פירוק רכבים ביהוד

פירוק רכבים ביהוד

אם אתם מחפשים פירוק רכבים ביהוד, מקומכם איתנו! ברחבי יהוד רואים לא אחת רכבים ישנים אשר חונים לאורך זמן בחניון מסוים או בצדי הדרך. הרכבים

קרא עוד »
איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון.

קרא עוד »

כתיבת תגובה