פירוק רכבים ברעננה

פירוק רכבים ברעננה

כשאתם מבינים שהרכב שלכם מושבת, הדבר הקל ביותר הוא להחנות אותו בשכונת המגורים שלכם, ולהגיד לעצמכם ש"כבר תעשו איתו משהו". במקום להשאיר את הרכב בשכונת המגורים, לקבל תלונות מהשכנים והעירייה ולראות אותו צובר כמויות אדירות של אבק, למה שלא תמכרו אותו לחברה המתעסקת בפירוק רכבים ברעננה?

את הרכב הישן, המושבת או זה שעבר תאונה, תוכלו למכור – ללא כל תלות במצבו. חברות המתעסקות בשירות של פירוק רכבים ברעננה רוכשות רכבים ישנים מאד, רכבים ללא מנוע ואפילו רכבים שחלקים מהם נשרפו. האם אתם יוצאים ממכירת הרכב נשכרים? לא תאמינו אפילו עד כמה!

פירוק רכבים לברזל, מתכות וחלקי חילוף

לטובת אלו שלא מיהרו למכור את הרכב שלהם לפירוק פשוט מאחר והם לא ידעו מה עתידים לעשות איתו, הנה התשובה לפניכם. הרכב המושבת שלכם יכול להיות מתורגם לכסף שיגיע אליכם! תהליך פירוק הרכב הוא תהליך איטי המתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים. תהליך הפירוק מגלם בתוכו 2 מטרות:

  • האחת היא למסור את האוטו לפירוק רכבים ברעננה למתכות וברזל
  • השניה היא לפרק חלקי חילוף שניתן להשמיש ברכבים אחרים

לא מצליחים למכור את הרכב? לא במקרה הזה!

מכירת רכב מושבת, ללא מנוע ובטח כזה שלא עבר טסט – היא כמעט בלתי אפשרית. למרות ששוק היד השניה פורח והמון עסקאות מתבצעות בו, לעתים ישנם המוכרים המודעים לעובדה כי את הרכב הפרטי שלהם יהיה קשה מאד למכור. אין זה אומר כי אתם צריכים להשלים עם נוכחות הרכב הישן, אלא שאתם פשוט צריכים למכור אותו לידיים הנכונות: לשירות של פירוק רכבים ברעננה. במרבית המקרים, תקבלו סכום כסף שגבוה הרבה יותר מהערך המשוער של הרכב, כך שאתם יוצאים נשכרים.

ובלי ששמתם לב: תרמתם לשכנים מקום חניה נוסף

גם בעיר רעננה ישנה מצוקת חניה. כנראה שגם אתם הייתם עדים לרכב נטוש התופס מקום חניה בעיר או בשכונת המגורים שלכם. מכירת הרכב הישן שלכם לפירוק גם תפנה מקום חניה לשכנים היקרים לכם (או לכם), והיא גם תתרום לכדור הארץ עם פעולה ירוקה שאתם עושים. גם רכבים עומדים פולטים רעלים, כך שמכירת הרכב ופירוקו הם אקט ירוק לכל דבר!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט