פירוק רכבים ברעננה

פירוק רכבים ברעננה

כשאתם מבינים שהרכב שלכם מושבת, הדבר הקל ביותר הוא להחנות אותו בשכונת המגורים שלכם, ולהגיד לעצמכם ש"כבר תעשו איתו משהו". במקום להשאיר את הרכב בשכונת המגורים, לקבל תלונות מהשכנים והעירייה ולראות אותו צובר כמויות אדירות של אבק, למה שלא תמכרו אותו לחברה המתעסקת בפירוק רכבים ברעננה?

את הרכב הישן, המושבת או זה שעבר תאונה, תוכלו למכור – ללא כל תלות במצבו. חברות המתעסקות בשירות של פירוק רכבים ברעננה רוכשות רכבים ישנים מאד, רכבים ללא מנוע ואפילו רכבים שחלקים מהם נשרפו. האם אתם יוצאים ממכירת הרכב נשכרים? לא תאמינו אפילו עד כמה!

פירוק רכבים לברזל, מתכות וחלקי חילוף

לטובת אלו שלא מיהרו למכור את הרכב שלהם לפירוק פשוט מאחר והם לא ידעו מה עתידים לעשות איתו, הנה התשובה לפניכם. הרכב המושבת שלכם יכול להיות מתורגם לכסף שיגיע אליכם! תהליך פירוק הרכב הוא תהליך איטי המתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים. תהליך הפירוק מגלם בתוכו 2 מטרות:

  • האחת היא למסור את האוטו לפירוק רכבים ברעננה למתכות וברזל
  • השניה היא לפרק חלקי חילוף שניתן להשמיש ברכבים אחרים

לא מצליחים למכור את הרכב? לא במקרה הזה!

מכירת רכב מושבת, ללא מנוע ובטח כזה שלא עבר טסט – היא כמעט בלתי אפשרית. למרות ששוק היד השניה פורח והמון עסקאות מתבצעות בו, לעתים ישנם המוכרים המודעים לעובדה כי את הרכב הפרטי שלהם יהיה קשה מאד למכור. אין זה אומר כי אתם צריכים להשלים עם נוכחות הרכב הישן, אלא שאתם פשוט צריכים למכור אותו לידיים הנכונות: לשירות של פירוק רכבים ברעננה. במרבית המקרים, תקבלו סכום כסף שגבוה הרבה יותר מהערך המשוער של הרכב, כך שאתם יוצאים נשכרים.

ובלי ששמתם לב: תרמתם לשכנים מקום חניה נוסף

גם בעיר רעננה ישנה מצוקת חניה. כנראה שגם אתם הייתם עדים לרכב נטוש התופס מקום חניה בעיר או בשכונת המגורים שלכם. מכירת הרכב הישן שלכם לפירוק גם תפנה מקום חניה לשכנים היקרים לכם (או לכם), והיא גם תתרום לכדור הארץ עם פעולה ירוקה שאתם עושים. גם רכבים עומדים פולטים רעלים, כך שמכירת הרכב ופירוקו הם אקט ירוק לכל דבר!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד פירוק רכבים

דוד פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים ביהוד

פירוק רכבים ביהוד

ברחבי יהוד רואים לא אחת רכבים ישנים אשר חונים לאורך זמן בחניון מסוים או בצדי הדרך. הרכבים הישנים הללו הם מפגע תברואתי כיוון שהם פולטים

קרא עוד »
איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון.

קרא עוד »
שירות פירוק רכבים באשקלון

שירות פירוק רכבים באשקלון

בעלי רכבים בעייתיים מעוניים בקונה רכבים לפירוק באשקלון מעבירים אותם למגרשי הגרוטאות כדי לבצע הליך של פירוק ומחזור. רכבים ישנים – פירוק רכבים באשקלון נהגים

קרא עוד »

כתיבת תגובה