השחרת חלונות לרכב: כדאי להכיר

השחרת חלונות לרכב: כדאי להכיר

רוב האנשים ראו בשלב כזה או אחר בחייהם רכב עם חלונות מושחרים, אשר הסיע שחקן מפורסם, איש ציבור ידוע, אנשי צבא וביטחון וכדומה. בעבר היה מדובר בפריבילגיה שרק העשירים והמפורסמים זכו בה, אך היום השחרת חלונות לרכב מהווה צעד נפוץ ופופולארי בקרב לא מעט אנשים.

ניתן למצוא חברות שונות, אשר מבצעות את התהליך באמצעות שיטות שונות. כמובן שלכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה, כך שכל אחד יכול לשקלל לעצמו את כל הגורמים ולבחור בשיטת ההשחרה שהכי מתאימה לצרכים ולנסיבות שלו. למשל, מי שנאלץ להסתפק בתקציב נמוך יחסית, יעדיף ברוב הפעמים להשחיר את חלונות הרכב באמצעות מדבקות מיוחדות.

אך חשוב לזכור כי שיטה זו תהיה פחות עמידה, מאשר שיטת ההשחרה בלייזר. שיטת הלייזר מאפשרת השחרת חלונות לרכב ברמה גבוהה ומקצועית יותר, דבר שמבטיח כי הצבע לא ידהה ולא יתקלף עם הזמן. החיסרון של השיטה הוא המחיר היותר גבוה שלה.

השחרת חלונות לרכב – מה כדאי לכם להכיר?

מעבר לשיטות ההשחרה השונות, כדאי לדעת מה בדיוק החוק אומר בנושא. ישנן לא מעט שמועות שנפוצו ברחבי הרשת, לגבי אי החוקיות בהשחרת חלונות הרכב. ישנן שמועות הטוענות כי רכב בעל חלונות מושחרים לא יעבור טסט, שמועות אחרות טוענות כי רכב כזה יזכה גם לקנס עסיסי ממשטרת התנועה.

אך חשוב להבין כי במידה ובוחרים לבצע את השחרת החלונות אצל חברה מקצועית ומנוסה, אין לכם מה לדאוג. חברה שיודעת מה היא עושה, תדאג לבצע את ההשחרה בהתאם לתקנה 365 ד' של משרד התחבורה.

תקנה זו קובעת כי אין מניעה להכהות את החלונות האחוריים של הרכב, אך יש להימנע מהשחרת החלונות הקדמיים או השמשה הקדמית. כל עוד אתם עומדים בתקנה הזאת, אין לכם מה לחשוש מהטסט או ממשטרת התנועה.

מהם היתרונות הבלתי מעורערים של השחרת חלונות לרכב?

קודם כל, השחרת החלונות של הרכב תייצור ברכב אווירה יוקרתית ואלגנטית יותר. כל מי שיסע ברכב ייהנה מאווירת פרטיות מלאה, היות והעוברים והשבים ברחוב לא יכולים להציץ פנימה. כתוצאה מכך, הנוסעים נהנים מאווירה אינטימית ומסתורית, שמוסיפה בפני עצמה לחוויית הנסיעה.

מעבר לכך, חשוב לזכור כי חלונות מושחרים מאפשרים לווסת את הטמפרטורה בתוך הרכב, היות והם מונעים חדירה של קרני השמש הלוהטות. בזכות כך, כל מי שנכנס לרכב לא מרגיש שהוא נכנס לתוך סאונה, דבר נפוץ במיוחד אצל רכבים בעלי חלונות שקופים.

יתרון נוסף, הוא העובדה שבזכות השמירה על הטמפרטורה, זמן קירור הרכב יהיה קצר יותר בצורה משמעותית, כלומר המזגן יצטרך לעבוד פחות קשה, דבר שמתורגם לחיסכון משמעותי בדלק.

לסיכום, השחרת חלונות לרכב מהווה את הדרך הפשוטה והיעילה ביותר לשמור על טמפרטורה נעימה בתוך הרכב ולאפשר לנוסעים ליהנות מתחושה של פרטיות ואווירה יוקרתית ומסתורית יותר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד פירוק רכבים

דוד פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים ביהוד

פירוק רכבים ביהוד

ברחבי יהוד רואים לא אחת רכבים ישנים אשר חונים לאורך זמן בחניון מסוים או בצדי הדרך. הרכבים הישנים הללו הם מפגע תברואתי כיוון שהם פולטים

קרא עוד »
איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון.

קרא עוד »
שירות פירוק רכבים באשקלון

שירות פירוק רכבים באשקלון

בעלי רכבים בעייתיים מעוניים בקונה רכבים לפירוק באשקלון מעבירים אותם למגרשי הגרוטאות כדי לבצע הליך של פירוק ומחזור. רכבים ישנים – פירוק רכבים באשקלון נהגים

קרא עוד »

כתיבת תגובה