השחרת חלונות לרכב: כדאי להכיר

השחרת חלונות לרכב: כדאי להכיר

רוב האנשים ראו בשלב כזה או אחר בחייהם רכב עם חלונות מושחרים, אשר הסיע שחקן מפורסם, איש ציבור ידוע, אנשי צבא וביטחון וכדומה.

בעבר היה מדובר בפריבילגיה שרק העשירים והמפורסמים זכו בה, אך היום השחרת חלונות לרכב מהווה צעד נפוץ ופופולארי בקרב לא מעט אנשים.

ניתן למצוא חברות שונות, אשר מבצעות את התהליך באמצעות שיטות שונות. כמובן שלכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה, כך שכל אחד יכול לשקלל לעצמו את כל הגורמים ולבחור בשיטת ההשחרה שהכי מתאימה לצרכים ולנסיבות שלו.

למשל, מי שנאלץ להסתפק בתקציב נמוך יחסית, יעדיף ברוב הפעמים להשחיר את חלונות הרכב באמצעות מדבקות מיוחדות.

אך חשוב לזכור כי שיטה זו תהיה פחות עמידה, מאשר שיטת ההשחרה בלייזר.

שיטת הלייזר מאפשרת השחרת חלונות לרכב ברמה גבוהה ומקצועית יותר, דבר שמבטיח כי הצבע לא ידהה ולא יתקלף עם הזמן. החיסרון של השיטה הוא המחיר היותר גבוה שלה.

השחרת חלונות לרכבהשחרת חלונות לרכב – מה כדאי לכם להכיר?

מעבר לשיטות ההשחרה השונות, כדאי לדעת מה בדיוק החוק אומר בנושא. ישנן לא מעט שמועות שנפוצו ברחבי הרשת, לגבי אי החוקיות בהשחרת חלונות הרכב.

ישנן שמועות הטוענות כי רכב בעל חלונות מושחרים לא יעבור טסט, שמועות אחרות טוענות כי רכב כזה יזכה גם לקנס עסיסי ממשטרת התנועה.

אך חשוב להבין כי במידה ובוחרים לבצע את השחרת החלונות אצל חברה מקצועית ומנוסה, אין לכם מה לדאוג.

חברה שיודעת מה היא עושה, תדאג לבצע את ההשחרה בהתאם לתקנה 365 ד' של משרד התחבורה.

תקנה זו קובעת כי אין מניעה להכהות את החלונות האחוריים של הרכב, אך יש להימנע מהשחרת החלונות הקדמיים או השמשה הקדמית.

כל עוד אתם עומדים בתקנה הזאת, אין לכם מה לחשוש מהטסט או ממשטרת התנועה.

מהם היתרונות הבלתי מעורערים של השחרת חלונות לרכב?

קודם כל, השחרת החלונות של הרכב תיצור ברכב אווירה יוקרתית ואלגנטית יותר. כל מי שיסע ברכב ייהנה מאווירת פרטיות מלאה, היות והעוברים והשבים ברחוב לא יכולים להציץ פנימה.

כתוצאה מכך, הנוסעים נהנים מאווירה אינטימית ומסתורית, שמוסיפה בפני עצמה לחוויית הנסיעה.

מעבר לכך, חשוב לזכור כי חלונות מושחרים מאפשרים לווסת את הטמפרטורה בתוך הרכב, היות והם מונעים חדירה של קרני השמש הלוהטות.

בזכות כך, כל מי שנכנס לרכב לא מרגיש שהוא נכנס לתוך סאונה, דבר נפוץ במיוחד אצל רכבים בעלי חלונות שקופים.

יתרון נוסף, הוא העובדה שבזכות השמירה על הטמפרטורה, זמן קירור הרכב יהיה קצר יותר בצורה משמעותית, כלומר המזגן יצטרך לעבוד פחות קשה, דבר שמתורגם לחיסכון משמעותי בדלק.

לסיכום, השחרת חלונות לרכב מהווה את הדרך הפשוטה והיעילה ביותר לשמור על טמפרטורה נעימה בתוך הרכב ולאפשר לנוסעים ליהנות מתחושה של פרטיות ואווירה יוקרתית ומסתורית יותר.

זקוקים לשירותי פירוק רכבים? דוד קאר – קונה כל סוגי הרכבים בכל הארץ! צלצלו עכשיו 050-290-0028

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק בבאר שבע והסביבה מחפשים מגרש פירוק רכבים באר שבע? במצב בו הרכב כבר ישן או שעבר זמנו והוא אינו

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין

פירוק רכבים במודיעין

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק במודיעין והסביבה במחיר משתלם! קיימים שני מצבים עיקריים בהם כדאי לשקול את האפשרות להעביר את הרכב לפירוק: המצב הראשון

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין עילית

פירוק רכבים במודיעין עילית

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק במודיעין עילית מחפשים פירוק רכבים במודיעין עילית? כנראה שהרכב שלכם כבר ישן, ולמרות שהוא שימש אתכם למשך שנים רבות

קרא עוד »

כתיבת תגובה