פירוק רכבים במודיעין עלית

פירוק רכבים במודיעין עילית

הרכב שלכם כבר ישן, ולמרות שהוא שימש אתכם למשך שנים רבות וייתכן שעברתם איתו לא מעט חוויות ואפילו נקשרתם אליו ברמה מסוימת, אתם כבר לא נהנים לנסוע איתו והוא אפילו הפך להיות נטל.

כשאתם חושבים על כך ומחשבים את הסכומים שהוצאתם על התיקונים הרבים של הרכב, לצד הזמן הרב ש"ביליתם" בדרכים למוסך ובמוסך, אתם מבינים שכבר לא כדאי לכם להחזיק בו. 

כשעולה בכם המחשבה למכור אותו, אתם מבינים שסביר להניח שלא תצליחו בכך, כי מי ירצה לקנות רכב שנמצא במצב כזה? 

במקרים אלו ובמצבים בהם הרכב אינו שמיש לחלוטין ורק תופס מקום חניה ומרגיז את הנהגים האחרים, כאשר לא ניתן להשתמש בחלקיו השונים למטרות אחרות, כדאי להעביר אותו לפירוק. 

על ידי העברת הרכב לחברה שמתמחה בפירוק רכבים, יהיה ניתן לנצל חלקים שונים ברכב או למחזר את חלקיו ולהשתמש בהם. בצורה זו יהיה ניתן להפחית את זיהום הסביבה. כמו כן, יהיה ניתן להפחית את הסיכון לתאונות דרכים ולהרוויח כמה אלפי שקלים.

פירוק רכבים במודיעין עלית

העברת הרכב לחברת דוד קאר – כי הרכב הישן שלכם כבר לא תורם לכם 

כשבוחנים את היתרונות הרבים של העברת רכב ישן ותקול או העברת רכב ישן שכבר אינו שמיש לחברה שמתמחה בפירוק רכבים, נראה שיש למהלך הרבה מאוד יתרונות.

רבים מאיתנו הבחינו ברכבים נטושים ברחבי הערים, הרכבים הללו הפכו למפגע רציני והאנשים שאינם מעבירים אותם לפירוק פוגעים בסובבים ובאיכות הסביבה בדרכים שונות, כבעלי רכבים ישנים, סביר להניח שאתם לא רוצים להימצא בקרב רשימת אותם בעלי רכבים שמשאירים את רכבם עומד בחנייה. 

במידה שתפנו אל החברה שלנו – דוד קאר, נוכל למנוע מצב שבו הרכב יעמוד במקום ויחסום עוד מקום חנייה.

על ידי מכירת הרכב לפירוק תוכלו להפחית את הפגיעה באיכות הסביבה, להפחית סיכונים לתאונות ובמידה שחשבתם למכור את הרכב ולבזבז הרבה זמן בלי להגיע להצלחה – תוכלו בכל זאת להרוויח סכום מסוים.

ביטול רישיון הרכב והעברתו למגרש פירוק רכבים

אם תחליטו לפנות אלינו ולקבל מאיתנו שירות, יהיה עליכם לגשת אל משרד התחבורה, להציג את רישיון הרכב ותעודה מזהה ולמלא טופס לביטול הרישיון של הרכב. לאחר שתעשו זאת, תוכלו לנסוע עם הרכב אל אחד מהמגרשים שלנו שנמצאים ברחבי הארץ, כך שתוכלו להגיע למגרש הקרוב ביותר אליכם.

חשוב לנו לציין שהעברת הרכב למגרש פירוק רכבים היא הפעולה היחידה שתוכלו לבצע ברכב לאחר ביטול רישומו, שכן לא ניתן להשתמש ברכב למטרה אחרת.

יועצי החברה המנוסים שלנו יוכלו לסייע לכם בתהליך המכירה ובמידה שיש לכם שאלות, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך הטלפון (אנו זמינים בעיקר בין 08:00- 19:00) או למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

במצב בו הרכב כבר ישן או שעבר זמנו והוא אינו יכול לעלות על הכביש בשל כל סיבה שהיא, עדיף להעביר אותו לפירוק.  במסגרת תהליך הפירוק,

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין

פירוק רכבים במודיעין

קיימים שני מצבים עיקריים בהם כדאי לשקול את האפשרות להעביר את הרכב לפירוק: המצב הראשון הוא כאשר לא ניתן לנסוע עם הרכב והמצב השני הוא

קרא עוד »

כתיבת תגובה