קונה רכבים בחולון

קונה רכבים בחולון

מחפש חברה המתמחה בקניית רכבים בחולון או קונה רכבים בחולון? הגעת בדיוק למקום הנכון. חברת D.B.C קונה רכבים המיועדים לפירוק כבר שנים רבות. אנו מבצעים את התהליך יחד עם הלקוח, שלב אחר שלב ומסבירים לו בדיוק מה צריך לעשות. אז למה בכלל כדאי למכור את הרכב שלכם לפירוק?

אז קודם כל חשוב להבין כי לא כל רכב נשלח לפירוק. זה חייב להיות רכב שכבר אין לו יותר מה לעשות על הכביש, רכב שעומד זמן רב בחניה או רכב שאי אפשר לתקן אותו כי הוא ישן מאוד או כי עבר תאונת דרכים. במצבים כאלה, אנחנו נכנסים לתמונה, שולחים עד למיקום שבו הרכב נמצא גרר מקצועי שמעביר את הרכב מהמיקום שבו הרכב חונה ישירות אל מגרש רכבים בבעלותינו, שם יש רכבים רבים המיועדים לפירוק.

במגרש הרכבים הרכב עובר בדיקה על ידי מכונאי רכב מקצועי ואז מחליטים אילו חלקים שולחים לפירוק בכדי למכור את חלקי החילוף שלהם לשימוש חוזר ואילו חלקים מעבירים למחזור של ברזל.

בכל מקרה, איך שלא מסתכלים על זה, כאשר אתם פונים לקונה רכבים בחולון, כולם יוצאים מורווחים – אתם, אנחנו ובעיקר הסביבה שלנו, כי הרי כל רכב כזה שנמצא על הכביש מזהם את הסביבה שלנו.

הפרוצדורה לפנות לקונה רכבים בחולון מעולם לא היתה קלה יותר. כעת כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם דרך האתר שלנו, למלא כמה טפסים, לגשת למשרד הרישוי ולהעביר את בעלות הרכב מהשם שלכם לשם שלנו ובזה סיימתם. לאחר שנסגור את כל הפרטים הטכניים נשלח אליכם גרר ותקבלו את מלוא התשלום שמגיע לכם על הרכב במזומן.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דוד פירוק רכבים

דוד פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בנס ציונה

פירוק רכבים בנס ציונה

רכבים נטושים החונים במקומות שונים ברחבי נס ציונה הם מטרד עצום מכמה סיבות עיקריות. הרכבים עומדים במקום זהה לאורך חודשים, מעלים אבק, פולטים רעלים וכך

קרא עוד »
קניית רכבים לפירוק בגדרה

פירוק רכבים בגדרה

רכבים לפירוק מגדרה, מעבירים למגרש מכוניות בנסיעה עצמית או באמצעות גרר של מגרש המכוניות לפירוק. רכבים ישנים שנשארים במגרשי החניה לאורך חודשים מפריעים כיוון שהם

קרא עוד »
פירוק רכבים באור יהודה

פירוק רכבים באור יהודה

הימצאותם של רכבים ישנים ברחבי אור יהודה יוצרת בעיה אסתטית ופוגעת מאד באיכות הסביבה. העירייה משתדלת להילחם בתופעה ומבקשת מבעלי הרכבים הישנים שהושארו ברחבי העיר

קרא עוד »

כתיבת תגובה