קונה רכבים בחולון

קונה רכבים לפירוק

מחפש חברה המתמחה בקניית רכבים בחולון או קונה רכבים בחולון? הגעת בדיוק למקום הנכון. חברת D.B.C קונה רכבים המיועדים לפירוק כבר שנים רבות. אנו מבצעים את התהליך יחד עם הלקוח, שלב אחר שלב ומסבירים לו בדיוק מה צריך לעשות. אז למה בכלל כדאי למכור את הרכב שלכם לפירוק?

אז קודם כל חשוב להבין כי לא כל רכב נשלח לפירוק. זה חייב להיות רכב שכבר אין לו יותר מה לעשות על הכביש, רכב שעומד זמן רב בחניה או רכב שאי אפשר לתקן אותו כי הוא ישן מאוד או כי עבר תאונת דרכים. במצבים כאלה, אנחנו נכנסים לתמונה, שולחים עד למיקום שבו הרכב נמצא גרר מקצועי שמעביר את הרכב מהמיקום שבו הרכב חונה ישירות אל מגרש רכבים בבעלותינו, שם יש רכבים רבים המיועדים לפירוק.

במגרש הרכבים הרכב עובר בדיקה על ידי מכונאי רכב מקצועי ואז מחליטים אילו חלקים שולחים לפירוק בכדי למכור את חלקי החילוף שלהם לשימוש חוזר ואילו חלקים מעבירים למחזור של ברזל.

בכל מקרה, איך שלא מסתכלים על זה, כאשר אתם פונים לקונה רכבים בחולון, כולם יוצאים מורווחים – אתם, אנחנו ובעיקר הסביבה שלנו, כי הרי כל רכב כזה שנמצא על הכביש מזהם את הסביבה שלנו.

הפרוצדורה לפנות לקונה רכבים בחולון מעולם לא היתה קלה יותר. כעת כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם דרך האתר שלנו, למלא כמה טפסים, לגשת למשרד הרישוי ולהעביר את בעלות הרכב מהשם שלכם לשם שלנו ובזה סיימתם. לאחר שנסגור את כל הפרטים הטכניים נשלח אליכם גרר ותקבלו את מלוא התשלום שמגיע לכם על הרכב במזומן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

מחיר פירוק רכבים

מחיר פירוק רכבים

כאשר אנו רוצים לברר על מחיר פירוק רכבים, יהיה עלינו לפנות לסוחר פרטי או לאדם שבבעלותו מגרש רכבים. המחיר של פירוק רכבים משתנה בהתאם לסוג

קרא עוד »
פירוק רכבים ביהוד

פירוק רכבים ביהוד

אם אתם מחפשים פירוק רכבים ביהוד, מקומכם איתנו! ברחבי יהוד רואים לא אחת רכבים ישנים אשר חונים לאורך זמן בחניון מסוים או בצדי הדרך. הרכבים

קרא עוד »
איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון.

קרא עוד »

כתיבת תגובה