קונה רכבים בחולון

קונה רכבים לפירוק

מחפש חברה המתמחה בקניית רכבים בחולון או קונה רכבים בחולון? הגעת בדיוק למקום הנכון. חברת D.B.C קונה רכבים המיועדים לפירוק כבר שנים רבות. אנו מבצעים את התהליך יחד עם הלקוח, שלב אחר שלב ומסבירים לו בדיוק מה צריך לעשות. אז למה בכלל כדאי למכור את הרכב שלכם לפירוק?

אז קודם כל חשוב להבין כי לא כל רכב נשלח לפירוק. זה חייב להיות רכב שכבר אין לו יותר מה לעשות על הכביש, רכב שעומד זמן רב בחניה או רכב שאי אפשר לתקן אותו כי הוא ישן מאוד או כי עבר תאונת דרכים. במצבים כאלה, אנחנו נכנסים לתמונה, שולחים עד למיקום שבו הרכב נמצא גרר מקצועי שמעביר את הרכב מהמיקום שבו הרכב חונה ישירות אל מגרש רכבים בבעלותינו, שם יש רכבים רבים המיועדים לפירוק.

במגרש הרכבים הרכב עובר בדיקה על ידי מכונאי רכב מקצועי ואז מחליטים אילו חלקים שולחים לפירוק בכדי למכור את חלקי החילוף שלהם לשימוש חוזר ואילו חלקים מעבירים למחזור של ברזל.

בכל מקרה, איך שלא מסתכלים על זה, כאשר אתם פונים לקונה רכבים בחולון, כולם יוצאים מורווחים – אתם, אנחנו ובעיקר הסביבה שלנו, כי הרי כל רכב כזה שנמצא על הכביש מזהם את הסביבה שלנו.

הפרוצדורה לפנות לקונה רכבים בחולון מעולם לא היתה קלה יותר. כעת כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם דרך האתר שלנו, למלא כמה טפסים, לגשת למשרד הרישוי ולהעביר את בעלות הרכב מהשם שלכם לשם שלנו ובזה סיימתם. לאחר שנסגור את כל הפרטים הטכניים נשלח אליכם גרר ותקבלו את מלוא התשלום שמגיע לכם על הרכב במזומן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

במצב בו הרכב כבר ישן או שעבר זמנו והוא אינו יכול לעלות על הכביש בשל כל סיבה שהיא, עדיף להעביר אותו לפירוק.  במסגרת תהליך הפירוק,

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין

פירוק רכבים במודיעין

קיימים שני מצבים עיקריים בהם כדאי לשקול את האפשרות להעביר את הרכב לפירוק: המצב הראשון הוא כאשר לא ניתן לנסוע עם הרכב והמצב השני הוא

קרא עוד »

כתיבת תגובה