קונה משאיות לפירוק

מחפשים מידע על פירוק משאיות? אם נתקעת עם משאית ישנה אשר כבר אינה נוסעת פנה לדוד אשר –  קונה משאיות לפירוק אשר ידאג להעביר את המשאית הישנה למגרשי משאיות לפירוק ומכירת חלקים.

במכירה לחברה העוסקת בקניית משאיות לפירוק תוכל להרוויח פעמיים: פעם ראשונה ממכירת המשאית ופעם שנייה מכך שלא תצטרך להשקיע שקל בפינוי הגרוטאה.

חברת דוד קאר קונה משאיות לפירוק ומעבירה אותן למכירת ברזל לתעשייה. דרך זו אשר ידידותית לסביבה מתגמלת את כל הצדדים.

פירוק משאיות: למה אנחנו קונים משאיות לפירוק?

קניית משאיות לפירוק מתבצעת ע"י חברת דוד, שקונה משאיות בכל מצב ועושה שימוש ברכיבים התקינים שלה. החלקים התקינים נמכרים במגרש רכבים וכך יכולים בעלי משאיות לרכוש חלקי רכב לחילוף באם הם זקוקים לכך.

קונה משאיות לפירוק - חברה לקניית משאיות לפירוק

חלקי הברזל אשר אין להם כל שימוש מועברים לתעשיית הברזל בישראל לאחר שהם פורקו במגרש משאיות אשר לשם הן הובאו לצורך הפירוק של חלקי המשאית השונים.

פירוק משאיות בכל מצב

החברה קונה משאיות בכל מצב כולל משאיות ללא טסט, משאיות אשר אינן נוסעות, ומשאיות עם תקלות מכאניות אשר לא שווה לתקן אותן.

חברתנו קונה משאיות לפירוק, גם משאיות לאחר תאונות קשות, כאשר גם כך אין להן כל שימוש ולא תוכלו עוד לשקמם.

הרכבים מזהמים את הסביבה ולעיתים אף מדובר ברכבים אשר מושבתים זמן רב, רכבים שרופים ועוד – ולכן שירות כמו שלנו של פירוק משאיות הוא הכרחי בהחלט!

דוד קאר קונה משאיות לפירוק וברזל בכל הארץ, כך שלא רק שתזכו לתשלום הגון, אלא שגם תיחסך מכם כל הטרחה הקשורה בהובלת הגרוטאה הישנה, וכך גם ההוצאות הנלוות.

פשוט צרו אתנו קשר או השאירו פרטים ואנחנו בדרך אליכם.

התעניינתם לגבי קניית משאיות לפירוק? אולי יעניין אתכם גם:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק בבאר שבע והסביבה מחפשים מגרש פירוק רכבים באר שבע? במצב בו הרכב כבר ישן או שעבר זמנו והוא אינו

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין

פירוק רכבים במודיעין

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק במודיעין והסביבה במחיר משתלם! קיימים שני מצבים עיקריים בהם כדאי לשקול את האפשרות להעביר את הרכב לפירוק: המצב הראשון

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין עילית

פירוק רכבים במודיעין עילית

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק במודיעין עילית מחפשים פירוק רכבים במודיעין עילית? כנראה שהרכב שלכם כבר ישן, ולמרות שהוא שימש אתכם למשך שנים רבות

קרא עוד »

כתיבת תגובה