פירוק רכבים בגן-יבנה

פירוק רכבים בגן-יבנה

עיריית גן יבנה מקפידה לשמור על הצביון של העיר, הן בחלקה הוותיק והן באזור הווילות הכפריות שנבנו בה בשנים האחרונות.

פקחי העיר הנתקלים ברכב ישן החונה באותו המקום פרק זמן ארוך מאתרים את בעל הרכב ודורשים ממנו לפנות את הרכב בהקדם. מי שלא מבצע זאת תוך פרק זמן סביר מסתכן בקבלת קנסות גבוהים ומיותרים.

המשרד לאיכות הסביבה המוביל מהלך זה באמצעות הרשויות המקומיות מעוניין שכל הרכבים הישנים יועברו לגריטה במגרשי פירוק רכבים כדי להימנע מזיהום סביבתי.

מכוניות שאינן עוברות טסט שנתי במכוני הרישוי

מכוניות ישנות מגן יבנה המגיעות למכוני הרישוי לצורך ביצוע הטסט השנתי נתקלות בסירוב של הבוחנים להעביר את הרכב טסט לאור תקלות כאלו ואחרות שאינן מאפשרות נסיעה בטוחה. אם מדובר בתיקון קטן וזול, בעל הרכב מבצע זאת ולאחר מכן עובר טסט. אך אם מדובר בתקלה משמעותית, עלות התיקון היא גבוהה מאד. לא לכל בעלי הרכבים יש אפשרות לעמוד בעלויות הללו, מה גם שהתקלות קורות לעיתים תכופות ומייקרות מאד את עלות אחזקת הרכב הספציפי.

הדרך הבאה עבור רכבים מסוג זה מובילה למגרש פירוק מכוניות. שם יקבל בעל הרכב תמורה הוגנת תמורת החלפים והרכב מועבר לפירוק. העובדים מפרקים מהמכונית חלפים איכותיים ונעשה בהם שימוש, חלפים ממתכת מועברים למחזור והשלדה לגריטה כך שלמעשה לא נותר דבר מהרכב.

מכוניות שעברו תאונת דרכים קשה

תאונות הדרכים הקשות גורמות לנזק הן בגוף והן ברכוש. הרבה מאד רכבים מוכרזים בכל שנה כטוטאל לוסט על ידי חברת הביטוח כיוון שנגרם להן נזק חמור שלא כדאי ולעתים גם אי אפשר לתקן זאת.

לכן הרכבים מועברים למגרשי הרכב לפירוק. אם מדובר ברכבים חדשים או בשנתונים מתקדמים קיימים בהם חלפים בטיב מעולה שיכולים לשרת בעלי רכבים זהים. החלפים הללו מפורקים ומועברים למכירה כחלפים משומשים, חלקם נמכרים כמות שהם וחלקם עוברים הליך של תיקון כדי להכין אותם להתקנה ברכבים אחרים.

מגרשי פירוק רכבים

המגרשים מבצעים עבודה מבורכת שמפחיתה באופן משמעותי את זיהום הסביבה בגן יבנה על ידי העברת כמות נכבדה של חלפים למחזור. בעל הרכב נהנה מקבלת תשלום מידי ובמזומן כדי שיוכל לרכוש רכב אחר וכך נעלמים אט אט מהרחובות הרכבים המזהמים והישנים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דוד פירוק רכבים

דוד פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון.

קרא עוד »
שירות פירוק רכבים באשקלון

שירות פירוק רכבים באשקלון

בעלי רכבים בעייתיים מעוניים בקונה רכבים לפירוק באשקלון מעבירים אותם למגרשי הגרוטאות כדי לבצע הליך של פירוק ומחזור. רכבים ישנים – פירוק רכבים באשקלון נהגים

קרא עוד »
פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

המשרד להגנת הסביבה מבצע פעילות מאסיבית ברחבי באר שבע כדי שכל הרכבים הישנים, המפויחים והמפורקים ייעלמו מצדי הדרכים ויועברו למגרשי גרוטאות המטפלים ברכבים מסוג זה.

קרא עוד »

כתיבת תגובה