קניית רכבים לפירוק בגבעתיים

קניית רכבים לפירוק בגבעתיים

אם אתם גרים בגבעתיים, תל אביב, רמת גן והסביבה, מחזיקים ברכב ישן שכבר ״עשה את שלו״ מה שנקרא, רכב שמעלה אבק בחניה, כזה שכבר בקושי עובר את הטסט השנתי או רכב שעבר תאונת טוטאל לוס וכבר יצא מכלל שימוש – הגעתם בדיוק למקום הנכון. חברת ניר המהיר מתמחים במגוון שירותים הכוללים קניית רכבים לפירוק בגבעתיים, קניית רכבים לאחר תאונה בגבעתיים, קניית רכבים למחזור ועוד…

אנו מספקים שירות אמין, מקצועי בשקיפות מלאה ומשלמים ללקוח את מלוא התשלום המגיע על רכב שמיועד לפירוק למטרות מחזור הברזל ולמכירת חלקי החילוף למוסך במזומן ובאופן מיידי. ניר המהיר קונה רכבים לפירוק בגבעתיים, השירות כולל גרר מהנקודה שבה הרכב חונה למגרש הרכבים ללא עלות נוספת מצד הלקוח.

קניית רכבים לפירוק בגבעתיים – מה זה נותן

1. שומרים על הסביבה – רכבים ישנים נוטים לזהם את הסביבה בשל העשן שהם פולטים. בנוסף מכירת הרכב לפירוק תורמת לתהליך המחזור, שכן שולחים את החלקים של הרכב למטרת מחזור ברזל.
2. שומרים על הבטיחות – נהיגה ברכב ישן עלולה במקרים רבים לעלות את הסיכוי לתאונות דרכים, מה גם שהרכב החל משלב מסויים, מהווה סכנה בטיחותית הן לנהג והן לסובבים אותו.
3. חסכון בזמן וכסף – במקום לבלות את זמנכם היקר במוסכים כל שני וחמישי, לשלם סכומי עתק בעבור תיקונים שרק מאריכים את חיי הרכב בעוד מספר ימים, תוכלו לקבל כסף מזומן עבור רכבכם הישן ולעשות בכסף הזה שימוש לרכישת רכב חדש.

איך שלא מסתכלים על זה, מכירת רכב ישן לפירוק תורמת לנו ולסביבה, כך שכל מה שנותר לכם לעשות זה ליצור איתנו קשר, אנו נספר לכם בדיוק איך תהליך הקנייה מתבצע שלב אחר שלב.

אולי יעניין אותך גם:

מגרש רכבים

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט