פירוק רכבים בכפר סבא

פירוק רכבים בכפר סבא

העובדה כי הרכב שלכם מושבת לא אומרת כי לא תוכלו להרוויח עם מכירתו. אז אולי נהגים לא ימהרו לרכוש את הרכב שלכם, אך חברות המתעסקות בשירות של פירוק רכבים בכפר סבא דווקא כן. בעבר, רכבים נטושים, כאלו שעברו תאונות או לא עברו טסטים, היו מעלים אבק, צוברים דו"חות ויוצרים חוסר נוחות. כיום? תוכלו למכור את הרכב שלכם לפירוק בשניות וליהנות משלל יתרונות!

חוסכים לכם זמן וכסף עם פירוק רכבים בכפר סבא

שירות פירוק הרכבים מתאים לרכבים הבאים:

  • רכב עם כשלים ותקלות
  • רכב שלא עבר טסט
  • רכב שעבר תאונה ולא משתלם לטפל בו
  • רכב ישן שלא ניתן לתקנו
  • רכב שנשרף חלקית ועוד…

הניסיונות שלכם למכור את הרכב מבזבזים לכם המון זמן, וככל הנראה שגם לא תצליחו לייצר עסקה מרכב מושבת או ישן. עם זאת, שירות של פירוק רכבים בכפר סבא פוטר אתכם מהרכב שאין לכם בו שימוש – תוך שאתם מקבלים על כך כסף! אם בעבר עוד הייתם צריכים לשלם על פינוי הרכב, כעת אתם מקבלים כסף עבור הפינוי שלו עם מכירתו לחברת פירוק.

"הרכב שאני מוכר עובר טיפולים ולאחר מכן מוכרים אותו?"

חד משמעית, לא. תהליך פירוק הרכבים שם לעצמו 2 מטרות ברורות. בהתאם למצב הרכב, יוחלט האם תהליך הפירוק יתמקד באיתור חלקי חילוף ראויים, או לחלופין הפירוק יתבצע במטרה לעשות שימוש במתכות ובברזל. מכירת הרכב שלכם לפירוק לא נעשית במטרה לשקם רכבים ישנים או תקולים.

אז האם כדאי לכם למכור את הרכב לפירוק?

כל עוד הרכב שלכם תקין ותוכלו למכור אותו בשוק היד השניה, הרי שכדאי לכם לעשות זאת. עם זאת, המון פעמים ישנם נהגים המחזיקים ברכבים מאד ישנים – כך שאין להם ביקוש וניסיונות המכירה לא מצליחים. כמו כן, חשוב לזכור כי רכבים מושבתים, רכבים ללא מנוע, רכבים שעברו תאונות או רכבים שנשרפו, לא ניתן למכור.

פירוק רכבים בכפר סבא הוא המענה עבורכם! אל תעבירו את חייכם לצד הרכב הנטוש שלכם. תוכלו גם אתם ליהנות מרווח כספי נאה עם מכירת הרכב.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט