פירוק רכבים בחדרה

פירוק רכבים בחדרה

הרכב הפרטי שלכם שירת אתכם לאורך שנים בנאמנות? למרות הקשר הנפלא שנוצר ביניכם, זכרו כי גם מגיע תורו לנוח! גם אם אתם קשורים רגשית לרכב שלכם, דעו כי כל עוד הוא מושבת אין לכם באמת צורך בו. פירוק רכבים בחדרה הוא הפתרון הטוב ביותר לרכבים הבאים:

  • רכבים ללא מנוע
  • רכבים שרופים
  • רכבים שלא עברו טסט
  • רכבים לאחר תאונה
  • רכבים מושבתים
  • רכבים ישנים שלא משתלם לטפל בהם

אז במקום לבזבז המון כסף על תיקונים וטיפולים, ובמקום לבזבז זמן יקר על פרסום הרכב למכירה – למה שלא תמכרו אותו לפירוק רכבים בחדרה?

כשחלקי הרכב שלכם הופכים לחלקי חילוף

בהתאם למצב הרכב שלכם, יוחלט איך יש לפרק אותו ואיך ניתן להשמיש את חלקיו השונים. ישנם מקרים בהם מוחלט כי תכלית הפירוק תתמקד במתכות ובברזל, כאשר השימוש בהם ישרת מפעלים רלוונטיים. עם זאת, לעתים ישנם רכבים הנמכרים לפירוק והם נמצאים במצב קצת יותר טוב – כך שנבדקת האפשרות לפרק גם חלקים שונים מהם. אותם חלקים נמכרים בהמשך למוסכים במטרה להיות חלקי חילוף ראויים לרכבים שעוברים טיפולים שנתיים ושוטפים.

"לרכב שלי יש בעיות בטיחות, תוכלו לקנות אותו?"

התשובה אולי תפתיע, אך היא חיובית. חשוב להבין כי רכבים שמוכרים לפירוק לא מיועדים לעלות על הכביש – כך שאין כל חשיבות למצב הרכב, האם ניתן להשמיש אותו ומה השנתון שלו. גם רכבים שרופים ניתן למכור לפירוק, וגם אם הרכב שלכם לא עבר טסט מאחר והתגלו בו כשלים שונים, יהיה ניתן למכור אותו וגם להרוויח על העסקה.

כמה כסף אפשר לקבל על מכירת רכב לפירוק?

שירות של פירוק רכבים בחדרה מאפשר לכם למכור את הרכב שלכם – לא משנה כלל באיזה מצב הוא. קשה לקבוע מראש כמה תקבלו על הרכב, זאת מאחר וישנם מספר פרמטרים המשפיעים על ערכו. בכדי לדעת כמה כסף תוכלו לקבל על הרכב שלכם, תוכלו לאפיין אותו בקווים כללים אל מול נציג השירות ולקבל הצעת מחיר משוערת. כך או כך – במקרה בו הרכב שלכם מושבת, יהיה משתלם לכם למכור אותו ולגזור רווח נאה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט