פירוק רכבים באשקלון

פירוק רכבים באשקלון

אם הרכב שלכם לא מצליח לעבור טסט, אם הוא נשרף, עבר תאונה או פשוט ישן מדי – פירוק רכבים באשקלון יכול להיות המענה האידיאלי עבורכם!

הרכב שלכם ישן? הגיע הזמן להיפרד

המון אנשים נקשרים לרכב בו הם נהגו לנהוג שנים רבות. כמו כל מכונה, גם הרכב שלכם יגיע למצב בו יהיה עייף ויוכתר כמושבת/בלאי. פירוק רכבים באשקלון הוא שירות שיכול להתאים גם לכם במקרה זה: במקום שהרכב יתפוס לכם מקום בחניה, תוכלו למכור אותו לפירוק ולהרוויח כסף.

בעוד ישנם רכבים ישנים שעוד ניתן לתקן אותם, לשמר אותם ואף להעביר אותם טסט, ישנם רכבים שנמצאים על הכביש כבר שנים רבות, ומצבם הירוד נחשב כסכנה לציבור. אם גם אתם תוהים מה לעשות עם רכב שכזה – פשוט תמכרו אותו לחברה העוסקת בשירות של פירוק רכבים באשקלון.

הרכב לא עבר טסט? אין לכם באמת מה לעשות איתו

בכל שנה אתם נדרשים להגיע עם הרכב שלכם לבדיקה שגרתית-שנתית המוכרת בשם "טסט". מבלי שהרכב שלכם עבר את הבדיקה בהצלחה, הוא לא יוכל לשוב אל הכביש. כל עוד הרכב שלכם חדש ובמצב טוב, סביר מאד כי הוא יעבור את הטסט בהצלחה. מה קורה במקרים בהם הרכב ישן מדי, או שלחילופין מגלים בו כשלים בטיחותיים? תיאלצו להיפרד ממנו.

פירוק רכבים באשקלון מתאים גם לנהגים שאינם מצליחים להעביר את הרכב טסט, גם לאחר תיקונים, ביקורות וטיפולים שונים ברכב. אין כל טעם לחזור עם הרכב אתכם אל מקום המגורים שלכם, אלא שכדאי פשוט למכור אותו לחברה העוסקת בפירוק.

כמה כסף אפשר לקבל על הרכב?

כל רכב נמכר במצב אחר לגמרי, כאשר גם ישנם רכבים שרופים שהחומר שניתן לחלץ מהם הוא מזערי. כידוע, מטרת רכישת הרכבים היא לעשות שימוש במתכות וברזל (כך שממחזרים את החומר ואתם עושים צעד ירוק לכדור הארץ), ולעתים גם עושים שימוש בחלקי הרכב במוסכים.

לכן, על מנת לדעת כמה כסף תוכלו לקבל על הרכב שלכם, יש לתאם פגישה עם המוכר שיבדוק את מצב הרכב. כך או כך, במידה והרכב לא יכול לשוב אל הכביש – אתם יוצאים נשכרים עם רווח מסוים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט