פירוק רכבים ביבנה

קניית רכבים לפירוק ביבנה

אם אתם מחפשים פירוק רכבים ביבנה, הגעתם למקום הנכון! דוד קונה רכבים לפירוק ביבנה!

בעלי רכבים ביבנה שלא עברו טסט שנתי עקב בעיות בטיחותיות או מכניות נאלצים לקבל החלטה מה לעשות עם הרכב. האפשרות הראשונה היא להעביר את הרכב לתיקון יקר במוסך. לעתים מדובר בעלויות של אלפי שקלים.

גם לאחר התיקון אין ביטחון שהתקלה לא תחזור על עצמה או תיוצר תקלה מהותית אחרת שתגרור גם היא תיקון נוסף יקר. רכבים ישנים מתקלקלים לעתים תכופות עקב בלאי טבעי ולכן יש לכך השלכות כלכליות משמעותיות ביותר.

אפשרות אחרת היא להיפרד מהרכב לאור גילו המופלג והעלויות הנלוות לעתים קרובות ולהעבירו למגרש פירוק רכבים. שם יקבל בעל הרכב תמורה כספית התואמת את מצב הרכב ויוכל לרכוש רכב משנתון מתקדם יותר שישרת אותו.

פירוק רכבים ביבנה
קניית רכבים לפירוק ביבנה

קניית רכבים לפירוק ביבנה – רכבים ישנים ביבנה

אלו שמתלבטים משאירים את הרכב ברחוב או בחניון ויוצרים מפגע סביבתי שמאד לא נעים לתושבים. פקחי עיריית יבנה אוכפים זאת  ודורשים מבעלי הרכב לפנות את הרכב לאלתר. אם הדרישה אינה מתבצעת אין לנציגי העירייה ברירה אלא להטיל קנסות כבדים.

לאחר מהלך זה רבים מבעלי הרכבים הללו מבינים שאין להם ברירה והם מעבירים את הרכב בנסיעה איטית או גוררים אותו למגרש פירוק רכבים.

פירוק רכבים ביבנה – מי קונה רכבים לפירוק ביבנה?

כל רכב ישן המגיע למגרש המכוניות לפירוק עובר הליך של הערכת שווי והלקוח מקבל במקום תשלום במזומן כך שיוכל לרכוש רכב חלופי.

עובדי המקום מפרקים את הרכב לחלפים ומבצעים כמה מהלכים. חלקי המתכת עוברים למחזור, חלפים איכותיים מועברים למכירה במקום או אצל סוחרים העוסקים בכך וחלפים שאפשר לתקן במחיר נמוך יחסית, מועברים לביצוע התיקון הנדרש. השלדה מועברת לגריטה מלאה.

רכבים אחרי תאונת דרכים

רכבים ביבנה שעברו תאונת דרכים קשה מועברים אף הם לפירוק במגרש המכוניות. אם חברת הביטוח הודיעה לבעלים כי מדובר בטוטאל לוסט, לא כדאי לתקן את הנזק והלקוח מקבל את השווי הכספי של הרכב.

האוטו הפגוע מועבר אוטומטית למגרש המכוניות לפירוק כל חלפיו התקינים למחזור, לתיקון או למכירה.

 

קניית רכבים לפירוק ביבנהרכבים שעברו שריפה ברכב

שריפה ברכב יוצרת בעיה אקוטית של פליטת רעלים ולכן אם הרכב אינו שמיש יש להעבירו בהקדם למגרש מכוניות לפירוק כדי שלא יזהם את האוויר בעיר ויגרום נזקים בריאותיים לתושביו.

לפרטים והתייעצות על פירוק רכבים ביבנה, אתם מוזמנים ליצור קשר או לשלוח לנו הודעה

חוץ מקונה רכבים לפירוק ביבנה, אולי יעניין אתכם גם:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק בבאר שבע והסביבה מחפשים מגרש פירוק רכבים באר שבע? במצב בו הרכב כבר ישן או שעבר זמנו והוא אינו

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין

פירוק רכבים במודיעין

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק במודיעין והסביבה במחיר משתלם! קיימים שני מצבים עיקריים בהם כדאי לשקול את האפשרות להעביר את הרכב לפירוק: המצב הראשון

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין עילית

פירוק רכבים במודיעין עילית

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק במודיעין עילית מחפשים פירוק רכבים במודיעין עילית? כנראה שהרכב שלכם כבר ישן, ולמרות שהוא שימש אתכם למשך שנים רבות

קרא עוד »

כתיבת תגובה