מגרש רכבים

מגרש רכבים

דוד – קונה רכבים לפירוק, בעל מגרש רכבים במרכז ויספק לכם את כל השירותים המקצועיים בתחום קנייה ופירוק רכבים במגרש הרכבים שבבעלותו.

במגרש הרכבים שלנו פועל צוות מקצועי ומיומן אשר מבצע קניית רכבים ישנים או בלתי שמישים מסיבות שונות, לצורך פירוק ומכירת חלקים וברזל מרכבים מפורקים – וכל אלו מגיעים למגרש מכוניות שלנו.

לקוחות רבים מתייאשים ממכירת מכוניתם הישנה כאשר לא פעם מדובר ברכב אשר עבר תאונה או ברכב מושבת אשר עלות התיקון שלו אינה משתלמת, ומן העבר השני אין לו כל ביקוש ובלתי אפשרי למכור אותו במצבו.

מגרש רכבים
מגרש רכבים

במקרים אלו הרי שהדרך הפשוטה, הנוחה והמשתלמת ביותר היא למכור את הרכב אל מגרש רכבים.

למה למכור את הרכב למגרש מכוניות?

הרכב אמנם בלתי תקין לנסיעה אולם חלקים רבים שלו עדיין שמישים וכך אתם זוכים בתשלום הוגן וחוסכים לעצמכם את מפחי הנפש בניסיונות למכירת ה'גרוטאה'.

חברת 'דוד' בעלת מגרש רכבים בו ניתן למכור רכבים לפירוק כאשר הרכב נקנה בכל מצב גם כאשר הוא ישן מאוד וגם אם אינו כשיר לנסיעה כלל.

כמו כן ניתן לרכוש במגרש הרכבים חלקים לפירוק, בין אם אתם לקוחות פרטיים אשר תרים אחר חלקים חלופיים למכוניתכם, ובין אם מדובר במוסכים המבקשים לרכוש חלקי חילוף.

למידע נוסף על מגרש פירוק רכבים >>

אם התעניינתם במגרש מכוניות, אולי יעניין אתכם גם:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק בבאר שבע והסביבה מחפשים מגרש פירוק רכבים באר שבע? במצב בו הרכב כבר ישן או שעבר זמנו והוא אינו

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין

פירוק רכבים במודיעין

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק במודיעין והסביבה במחיר משתלם! קיימים שני מצבים עיקריים בהם כדאי לשקול את האפשרות להעביר את הרכב לפירוק: המצב הראשון

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין עילית

פירוק רכבים במודיעין עילית

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק במודיעין עילית מחפשים פירוק רכבים במודיעין עילית? כנראה שהרכב שלכם כבר ישן, ולמרות שהוא שימש אתכם למשך שנים רבות

קרא עוד »

כתיבת תגובה