פירוק רכבים ביהוד

פירוק רכבים ביהוד

אם אתם מחפשים מגרש לפירוק רכבים ביהוד – מקומכם איתנו!

ברחבי יהוד רואים לא אחת רכבים ישנים אשר חונים לאורך זמן בחניון מסוים או בצדי הדרך. הרכבים הישנים הללו הם מפגע תברואתי כיוון שהם פולטים רעלים גם כשהם חונים ולא נוסעים. 

המגמה של המשרד להגנת הסביבה היא לפנות את כל הרכבים הללו ממרכזי הערים ומהכבישים השונים, ולהעבירם למגרש הגרוטאות שלנו כדי לבצע הליך של פירוק רכבים ומחזור.

לכן, עיריית יהוד מבקשת מבעלי הרכבים לפנות אותם ואם הם אינם מבצעים הוראה זו, הם מתחילים לקבל קנסות בסכומים משמעותיים ולכן הם חייבים לקבל החלטה ולפנות את הרכבים הללו, בעזרת קונה רכבים לפירוק ביהוד העבודה שלכם הופכת להיות סופר קלה!

קונה רכבים לפירוק ביהוד והסביבה

אז איך מגיעים לקניית רכבים לפירוק ביהוד? מי שקיים ברשותו רכב ישן אשר עלות התיקון שלו היא גבוהה ולכן אינה כדאית, מחפש פתרונות אך לאור העובדה שהרכב אינו בר תיקון, אין ברירה אלא להעבירו לגריסה ופירוק. כדי להקל על הלקוח, רכב שלנו גורר את המכונית הישנה מהחניון למגרש הגרוטאות שלנו לצורך המשך הטיפול.

כל רכב אשר מגיע למגרש נבדק באופן קפדני כיוון שהמטרה היא להציל כמה שיותר חלפים שיימכרו כיד שנייה.

ככל שאפשר יהיה להציל כמות גדולה יותר של חלפים, כך יעלה גם ערכו של הרכב למכירה. בתום הבדיקה המקיפה ובהתאם לממצאים, יקבל בעל הרכב תשלום במקום עבור הרכב בהתאם לאומדן שבוצע. 

עסקה מסוג זה משחררת את בעל הרכב מכל העומס הכספי שהיה מוטל עליו אשר כלל המשך את התשלומים עבור הפוליסה לחברת הביטוח, תשלום עבור רישיון הרכב למשרד הרישוי וקנסות של העירייה שהצטברו כיוון שהוא לא פינה את הרכב מהחניון. 

בנוסף לכך, אנו מסייעים ללקוח לטפל בכל ההליך הבירוקרטי מול משרד הרישוי. יש לדווח להם על העובדה שהרכב עבר לפירוק, על כך שהוא לא יעלה יותר על הכביש ולכן יש לגנוז מספר רישוי זה.

מדובר בפעולה חשובה מאד גם כדי למנוע מעשי נוכלות וגם כדי שהלקוח יקבל ממשרד הרישוי את החלק היחסי של עלות רישיון הרכב ששילם עבור שנה שלמה אך לאור הפירוק, השימוש בו היה לאורך כמה חודשים בלבד. 

פירוק רכבים ביהוד
קניית רכבים לפירוק ביהוד

קניית רכבים לפירוק ביהוד – פרידה מהרכב הישן

במקרים רבים הרכב הישן שירת את הלקוח לאורך שנים רבות. בכל פעם שהוא התקלקל הלקוח תיקן אותו והמשיך לנסוע בו כיוון שהתרגל כבר לרכב אשר שירת אותו לאורך שנים רבות.

אך כשמגיע מצב שקיימת תקלה רצינית, עלות התיקון היא גבוהה במיוחד. זאת מכיוון שמדובר בחלפים ישנים אשר קשה להשיג אותם ומשך עבודת ההתקנה יהיה גם ארוך מהרגיל.

לא פעם, עלות התיקון היא גבוהה יותר מערכו המשוער של הרכב הישן שגם ככה הוא ערך מאד נמוך ולבעל הרכב קשה להיפרד מהרכב ששירת אותו לאורך זמן.

אך האמת היא שאין מה לעשות, צריך לצעוד קדימה, למסור את הרכב לפירוק אצל מי שעוסק בקניית רכבים לפירוק ביהוד ולקבל את התמורה ולרכוש רכב אחר.

פירוק רכבים ביהוד והסביבה

כל רכב אשר מגיע לפירוק במגרש מפורק לחלקים קטנים, מה שתקין מועבר למכירה ושאר החלקים למחזור. השלדה מועברת לגריסה עם כל חלקי המתכת והזכוכיות ממוחזרות גם כן.

קניית רכבים לפירוק ביהוד הוא הליך חשוב ביותר הן לבעל הרכב כדי לחסוך עלויות מיותרות והן לציבור כדי לשמור על איכות הסביבה ומניעת רעלנים באוויר. 

למידע נוסף על פירוק רכבים ביהוד, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

אם התעניינתם בקונה רכבים לפירוק ביהוד, אולי יעניין אתכם גם:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק בבאר שבע והסביבה מחפשים מגרש פירוק רכבים באר שבע? במצב בו הרכב כבר ישן או שעבר זמנו והוא אינו

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין

פירוק רכבים במודיעין

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק במודיעין והסביבה במחיר משתלם! קיימים שני מצבים עיקריים בהם כדאי לשקול את האפשרות להעביר את הרכב לפירוק: המצב הראשון

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין עילית

פירוק רכבים במודיעין עילית

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק במודיעין עילית מחפשים פירוק רכבים במודיעין עילית? כנראה שהרכב שלכם כבר ישן, ולמרות שהוא שימש אתכם למשך שנים רבות

קרא עוד »

כתיבת תגובה