פירוק רכבים במודיעין

פירוק רכבים במודיעין

קיימים שני מצבים עיקריים בהם כדאי לשקול את האפשרות להעביר את הרכב לפירוק: המצב הראשון הוא כאשר לא ניתן לנסוע עם הרכב והמצב השני הוא כאשר לא משתלם לתקן את הרכב משום שעלות התיקון גבוהה ביחס לערכו.

פעמים רבות, תפגע תקינותו של רכב ישן ששימש את הנהג או מספר נהגים לאורך שנים, והבלאי יגרום לו שלא להיות מתאים לשימוש. 

במידה שהרכב עבר תאונה והוגדר כ"טוטאל לוס" יוכל שמאי שבדק את הרכב להורות על הורדתו מהכביש. כמו כן, יכול שוטר לעצור את הנהג במהלך נסיעה, לערוך בדיקה, לגלות שהרכב לא תקין ולהורות על הורדתו מהכביש.

הרכב כבר ישן ולא תקין – כיצד ניתן לפעול? 

במצבים בהם הרכב ישן, יכול בעל הרכב להחליט לנסות למכור את רכבו. יחד עם זאת, הסבירות שבעל הרכב יצליח במשימה נמוכה ביותר ובעל הרכב עשוי למצוא את עצמו מבזבז זמן יקר.

 אופציה נוספת היא להשאיר את הרכב בחנייה – דבר שרק יפגע באיכות הסביבה ויפחית את מספר החניות. אפשרות אחרת היא (כפי שצוין) – למכור את הרכב לחברה שמתמחה בפירוק רכבים

על ידי בחירה בהעברת הרכב לחברה שמתמחה בפירוק רכבים, יוכל בעל הרכב לסייע בשמירה על איכות הסביבה, שכן החברה תוכל לפרק את חלקיו של הרכב, למחזר את חלקם ולהשתמש בחלקים מסוימים והרכב לא יעמוד במקום או יימצא על הכביש (בשני המקרים הרכב פוגע באיכות הסביבה).

נוסף על כך, יוכל המוכר לקבל תשלום עבור הרכב. 

אם לא די בכך, מכירת הרכב הישן שהשימוש בו מסכן את הולכי הרגל, הנהג, הנהגים והנוסעים האחרים לחברה שמתמחה בפירוק רכבים, יסייע בשמירה על הבטיחות.

פירוק רכבים במודיעין

האם ניתן להרוויח הרבה כסף על מכירת הרכב הישן?

ברוב המקרים לא ניתן להרוויח סכומים גבוהים על מכירת רכב ישן לחברה שמתמחה בפירוק רכבים. יחד עם זאת, יש לזכור שמדובר על רכב שאינו נמצא בשימוש, כך שהוא לא באמת תורם לבעליו ובנוסף לכך – וכפי שנכתב: הרכב פוגע בסביבה וגורם לנזקים נוספים. 

תמורת הרכב יכול המוכר לקבל אלפי שקלים בודדים, אך בחירה באפשרות זו עדיפה על פני האלטרנטיבות האחרות.

חברת דוד קאר – למכור את הרכב הישן וליהנות מהיתרונות של פירוק רכבים

במידה שהרכב שלכם ישן וכבר לא משתלם לתקן אותו ולהשקיע את הזמן בהימצאות במוסך, או במידה שכבר לא ניתן להשתמש ברכב או למכור אותו, תוכלו לפנות אל החברה שלנו – דוד קאר ולקבל תשלום הוגן עבור רכבכם.

היועצים המקצועיים שלנו יסייעו לכם לבצע את התהליך ואתם תוכלו ליהנות מכל היתרונות של מכירת הרכב לפירוק.

אם יש לכם שאלות בנוגע לתהליך, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

במצב בו הרכב כבר ישן או שעבר זמנו והוא אינו יכול לעלות על הכביש בשל כל סיבה שהיא, עדיף להעביר אותו לפירוק.  במסגרת תהליך הפירוק,

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין

פירוק רכבים במודיעין

קיימים שני מצבים עיקריים בהם כדאי לשקול את האפשרות להעביר את הרכב לפירוק: המצב הראשון הוא כאשר לא ניתן לנסוע עם הרכב והמצב השני הוא

קרא עוד »

כתיבת תגובה