פירוק רכבים בגדרה

קניית רכבים לפירוק בגדרה

כל המידע על רכבים לפירוק בגדרה!

רכבים לפירוק מגדרה, מעבירים למגרש מכוניות בנסיעה עצמית או באמצעות גרר של מגרש המכוניות לפירוק.

רכבים ישנים שנשארים במגרשי החניה לאורך חודשים מפריעים כיוון שהם תופסים חניה, מפיצים רעלים בסביבה ומכערים את כל סביבת המגורים או המסחר.

זו הסיבה שנציגי המשרד לאיכות הסביבה מטעם הרשות המקומית מבקשים מהבעלים להזיז את המכוניות הללו ולהעבירם למגרש פירוק רכבים.

בעלי רכבים שאינם פועלים כך, מקבלים קנסות בסכומים לא מבוטלים וזה הזמן לפנות למישהו אשר קונה רכבים לפירוק בגדרה.

קניית רכבים לפירוק בגדרה – פירוק רכבים שעברו תאונה

רכבים שניזוקו באופן מהותי בתאונת דרכים וחברת הביטוח הכריזה עליהם כטוטאל לוסט, מועברים לפירוק כיוון שאין מה לעשות איתם. הם אינם כשירים לנסיעה, עלות התיקון שלהם היא גבוהה כך שמדובר בפעולות שהן לא כדאיות ולא מומלצות.

כשהנזק הוא גדול, חברת הביטוח משלמת לבעל הרכב את שווי הרכב וכך הוא רוכש רכב אחר ונפרד מהרכב ששירת אותו בנאמנות תקופה ארוכה.

פירוק רכבים בגדרה
פירוק רכבים בגדרה – קונה רכבים לפירוק בגדרה

פירוק רכבים שלא עברו טסט שנתי

לרכבים ישנים מגדרה יש בעיות מכניות או חשמליות שונות ולכן הרכב אינו עובר בהצלחה את המבחנים השנתיים של מכוני הרישוי. לכל תקלה יש עלות אחרת אך ברוב המקרים מדובר בעלויות מאד יקרות שאינן כדאיות כשמדובר ברכבים וותיקים.

במיוחד בהתחשב בעובדה שהאחזקה שלהם גם כך יקרה כיוון שמדובר ברכבים שיוצרו לפני עשרות שנים ואין בהם מערכות חסכוניות בדלק כמו שקיימים ברכבים החדשים יותר.

בשיקול כלכלי, במקום להשקיע כסף ברכב שעלול להתקלקל שוב תוך פרק זמן קצר, עדיף להעביר את הרכב למגרש העוסק בפירוק רכבים, לקבל עבורו כסף במזומן ולרכוש רכב בשנתון מתקדם יותר.

פירוק רכבים – קניית רכבים לפירוק בגדרה

במגרשי המכוניות הללו מפרקים כל רכב, מעבירים למחזור את החלפים ממתכת ומזכוכית ושולפים את החלפים התקינים.

כמו כן מחליטים לתקן חלק מהחלפים שמצריכים תיקון קטן. במקרים רבים החלפים הללו נמכרים בשלב שני כחלפים יד שנייה עבור אספני הרכבים שזקוקים לחלק ספציפי שפורק מדגם זהה או דומה לרכב שלהם.

השלדה עוברת תהליך גריטה, נמעכת לחלוטין על פי הכללים שנקבעו על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

פירוק רכבים בגדרהסוגי רכבים לפירוק

העובדים המנוסים במגרש המכוניות מפרקים רכבים מגדרה מכל סוג ובכל דגם. רכבים פרטיים, רכבי אספנות, ג'יפים, אופנועים, רכבים מסחריים ועוד.

דוד קאר קונה רכבים מושבתים מגדרה וכל הארץ, את חלקי הרכבים השמישים מוכר ללקוחות פרטיים או למוסכים ואת חלקי הברזל מעביר לתעשיית הברזל לשימוש חוזר.

אם התעניינתם פירוק רכבים בגדרה, תמצאו עוד מידע נוסף לקריאה:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק בבאר שבע והסביבה מחפשים מגרש פירוק רכבים באר שבע? במצב בו הרכב כבר ישן או שעבר זמנו והוא אינו

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין

פירוק רכבים במודיעין

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק במודיעין והסביבה במחיר משתלם! קיימים שני מצבים עיקריים בהם כדאי לשקול את האפשרות להעביר את הרכב לפירוק: המצב הראשון

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין עילית

פירוק רכבים במודיעין עילית

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק במודיעין עילית מחפשים פירוק רכבים במודיעין עילית? כנראה שהרכב שלכם כבר ישן, ולמרות שהוא שימש אתכם למשך שנים רבות

קרא עוד »

כתיבת תגובה