פירוק רכבים בגדרה

קניית רכבים לפירוק בגדרה

רכבים לפירוק מגדרה, מעבירים למגרש מכוניות בנסיעה עצמית או באמצעות גרר של מגרש המכוניות לפירוק. רכבים ישנים שנשארים במגרשי החניה לאורך חודשים מפריעים כיוון שהם תופסים חניה, מפיצים רעלים בסביבה ומכערים את כל סביבת המגורים או המסחר.

זו הסיבה שנציגי המשרד לאיכות הסביבה מטעם הרשות המקומית מבקשים מהבעלים להזיז את המכוניות הללו ולהעבירם למגרש פירוק רכבים. בעלי רכבים שאינם פועלים כך, מקבלים קנסות בסכומים לא מבוטלים.

פירוק רכבים שעברו תאונה

רכבים שניזוקו באופן מהותי בתאונת דרכים וחברת הביטוח הכריזה עליהם כטוטאל לוסט, מועברים לפירוק כיוון שאין מה לעשות איתם. הם אינם כשירים לנסיעה, עלות התיקון שלהם היא גבוהה כך שמדובר בפעולות שהן לא כדאיות ולא מומלצות.

כשהנזק הוא גדול, חברת הביטוח משלמת לבעל הרכב את שווי הרכב וכך הוא רוכש רכב אחר ונפרד מהרכב ששירת אותו בנאמנות תקופה ארוכה.

פירוק רכבים בגדרה

פירוק רכבים שלא עברו טסט שנתי

לרכבים ישנים מגדרה יש בעיות מכניות או חשמליות שונות ולכן הרכב אינו עובר בהצלחה את המבחנים השנתיים של מכוני הרישוי. לכל תקלה יש עלות אחרת אך ברוב המקרים מדובר בעלויות מאד יקרות שאינן כדאיות כשמדובר ברכבים וותיקים.

במיוחד בהתחשב בעובדה שהאחזקה שלהם גם כך יקרה כיוון שמדובר ברכבים שיוצרו לפני עשרות שנים ואין בהם מערכות חסכוניות בדלק כמו שקיימים ברכבים החדשים יותר.

בשיקול כלכלי, במקום להשקיע כסף ברכב שעלול להתקלקל שוב תוך פרק זמן קצר, עדיף להעביר את הרכב למגרש העוסק בפירוק רכבים, לקבל עבורו כסף במזומן ולרכוש רכב בשנתון מתקדם יותר.

פירוק רכבים

במגרשי המכוניות הללו מפרקים כל רכב, מעבירים למחזור את החלפים ממתכת ומזכוכית ושולפים את החלפים התקינים. כמו כן מחליטים לתקן חלק מהחלפים שמצריכים תיקון קטן. במקרים רבים החלפים הללו נמכרים בשלב שני כחלפים יד שנייה עבור אספני הרכבים שזקוקים לחלק ספציפי שפורק מדגם זהה או דומה לרכב שלהם.

השלדה עוברת תהליך גריטה, נמעכת לחלוטין על פי הכללים שנקבעו על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

סוגי הרכבים לפירוק

העובדים המנוסים במגרש המכוניות מפרקים רכבים מגדרה מכל סוג ובכל דגם. רכבים פרטיים, רכבי אספנות, ג'יפים, אופנועים, רכבים מסחריים ועוד.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד פירוק רכבים

דוד פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים ביהוד

פירוק רכבים ביהוד

ברחבי יהוד רואים לא אחת רכבים ישנים אשר חונים לאורך זמן בחניון מסוים או בצדי הדרך. הרכבים הישנים הללו הם מפגע תברואתי כיוון שהם פולטים

קרא עוד »
איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון.

קרא עוד »
שירות פירוק רכבים באשקלון

שירות פירוק רכבים באשקלון

בעלי רכבים בעייתיים מעוניים בקונה רכבים לפירוק באשקלון מעבירים אותם למגרשי הגרוטאות כדי לבצע הליך של פירוק ומחזור. רכבים ישנים – פירוק רכבים באשקלון נהגים

קרא עוד »

כתיבת תגובה