פירוק רכבים בגדרה

קניית רכבים לפירוק בגדרה

רכבים לפירוק מגדרה, מעבירים למגרש מכוניות בנסיעה עצמית או באמצעות גרר של מגרש המכוניות לפירוק. רכבים ישנים שנשארים במגרשי החניה לאורך חודשים מפריעים כיוון שהם תופסים חניה, מפיצים רעלים בסביבה ומכערים את כל סביבת המגורים או המסחר.

זו הסיבה שנציגי המשרד לאיכות הסביבה מטעם הרשות המקומית מבקשים מהבעלים להזיז את המכוניות הללו ולהעבירם למגרש פירוק רכבים. בעלי רכבים שאינם פועלים כך, מקבלים קנסות בסכומים לא מבוטלים.

פירוק רכבים שעברו תאונה

רכבים שניזוקו באופן מהותי בתאונת דרכים וחברת הביטוח הכריזה עליהם כטוטאל לוסט, מועברים לפירוק כיוון שאין מה לעשות איתם. הם אינם כשירים לנסיעה, עלות התיקון שלהם היא גבוהה כך שמדובר בפעולות שהן לא כדאיות ולא מומלצות.

כשהנזק הוא גדול, חברת הביטוח משלמת לבעל הרכב את שווי הרכב וכך הוא רוכש רכב אחר ונפרד מהרכב ששירת אותו בנאמנות תקופה ארוכה.

פירוק רכבים בגדרה

פירוק רכבים שלא עברו טסט שנתי

לרכבים ישנים מגדרה יש בעיות מכניות או חשמליות שונות ולכן הרכב אינו עובר בהצלחה את המבחנים השנתיים של מכוני הרישוי. לכל תקלה יש עלות אחרת אך ברוב המקרים מדובר בעלויות מאד יקרות שאינן כדאיות כשמדובר ברכבים וותיקים.

במיוחד בהתחשב בעובדה שהאחזקה שלהם גם כך יקרה כיוון שמדובר ברכבים שיוצרו לפני עשרות שנים ואין בהם מערכות חסכוניות בדלק כמו שקיימים ברכבים החדשים יותר.

בשיקול כלכלי, במקום להשקיע כסף ברכב שעלול להתקלקל שוב תוך פרק זמן קצר, עדיף להעביר את הרכב למגרש העוסק בפירוק רכבים, לקבל עבורו כסף במזומן ולרכוש רכב בשנתון מתקדם יותר.

פירוק רכבים

במגרשי המכוניות הללו מפרקים כל רכב, מעבירים למחזור את החלפים ממתכת ומזכוכית ושולפים את החלפים התקינים. כמו כן מחליטים לתקן חלק מהחלפים שמצריכים תיקון קטן. במקרים רבים החלפים הללו נמכרים בשלב שני כחלפים יד שנייה עבור אספני הרכבים שזקוקים לחלק ספציפי שפורק מדגם זהה או דומה לרכב שלהם.

השלדה עוברת תהליך גריטה, נמעכת לחלוטין על פי הכללים שנקבעו על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

סוגי הרכבים לפירוק

העובדים המנוסים במגרש המכוניות מפרקים רכבים מגדרה מכל סוג ובכל דגם. רכבים פרטיים, רכבי אספנות, ג'יפים, אופנועים, רכבים מסחריים ועוד.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דוד פירוק רכבים

דוד פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בנס ציונה

פירוק רכבים בנס ציונה

רכבים נטושים החונים במקומות שונים ברחבי נס ציונה הם מטרד עצום מכמה סיבות עיקריות. הרכבים עומדים במקום זהה לאורך חודשים, מעלים אבק, פולטים רעלים וכך

קרא עוד »
קניית רכבים לפירוק בגדרה

פירוק רכבים בגדרה

רכבים לפירוק מגדרה, מעבירים למגרש מכוניות בנסיעה עצמית או באמצעות גרר של מגרש המכוניות לפירוק. רכבים ישנים שנשארים במגרשי החניה לאורך חודשים מפריעים כיוון שהם

קרא עוד »
פירוק רכבים באור יהודה

פירוק רכבים באור יהודה

הימצאותם של רכבים ישנים ברחבי אור יהודה יוצרת בעיה אסתטית ופוגעת מאד באיכות הסביבה. העירייה משתדלת להילחם בתופעה ומבקשת מבעלי הרכבים הישנים שהושארו ברחבי העיר

קרא עוד »

כתיבת תגובה