פירוק רכבים באור יהודה

פירוק רכבים באור יהודה

אם חיפשתם פירוק רכבים באור יהודה, או קונה רכבים לפירוק באור יהודה – כנראה שאתם מנסים להיפטר מאחד הרכבים שלכם.

הימצאותם של רכבים ישנים ברחבי אור יהודה יוצרת בעיה אסתטית ופוגעת מאד באיכות הסביבה. העירייה משתדלת להילחם בתופעה ומבקשת מבעלי הרכבים הישנים שהושארו ברחבי העיר לפנות אותם ללא דיחוי.

הרכבים הללו נראים כנטע זר בתוך חניון שחונים בו בעיקר רכבים חדשים או בשנתונים מתקדמים, הם גם מפיצים רעלים ולכן פוגמים באיכות הסביבה ובנראותו של אזור התעשייה או סביבת המגורים. בעלי רכבים שאינם מזיזים את הרכב בטווח הזמן שהוקצב להם, נאלצים להתמודד גם עם קנסות כבדים שהם מקבלים. כאן נכנס לתמונה דוד פירוק רכבים, אשר קונה רכבים לפירוק באור יהודה. החברה גם קונה רכבים בתל אביב.

קונה רכבים לפירוק באור יהודה אחרי תאונה

תאונות הדרכים הקשות הקורות לצערנו מעת לעת בדרכים הורסות מכוניות רבות. כשמדובר בתאונה חזיתית או קטלנית, הרכב סופג פגיעה מהותית ואי אפשר לתקן אותו או לנהוג בו. במקרים מסוג זה מחליטה חברת הביטוח כי מדובר ברכב מסוג טוטאל לוסט והוא מועבר למגרש לצורך פירוק. חברת הביטוח מפצה את בעל הרכב בשווי הרכב על פי המחירון העדכני.

במגרש המכוניות משתדלים להציל מתוך רכב זה חלקים ממתכת המועברים למחזור וחלפים תקינים שונים הנמכרים לבעלי רכבים מסוגים אחרים. גם חלפים המצריכים תיקון קטן מועברים למוסך ולאחר התיקון נמכרים לבעלי רכבים דומים או לסוחרים העוסקים במסחר בחלפים לאחר פירוק.

קונה רכבים לפירוק באור יהודה

רכבים שרופים

פירוק רכבים שרופים באור יהודה והעברתם למגרש מכוניות לפירוק, היא פעולה נדרשת כדי לא להשאיר את הרכב המפויח בחניון או בצדי הדרכים. הרכב שעבר שריפה פולט עדיין רעלים ולכן חשוב שלא ישאירו אותו בסביבת מגורים שבה חיות משפחות רבות ובעיקר ילדים ומבוגרים העלולים לסבול מקשיי נשימה עקב הרכב העומד בקרבת ביתם.

רכבים שהורדו מהכביש

רכבים מגדרה שהורדו מהכביש עקב מצבם המכני, בעיית בטיחות או כל בעיה אחרת שבעקבותיה הרכב לא עבר טסט שנתי, מועברים לגריטה כדי למעוך את השלדה ולהפסיק את הנסיעה ברכב זה לחלוטין.

צריכים עוד מידע על פירוק רכבים באור יהודה? דברו איתנו!

ניווט מהיר:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

במצב בו הרכב כבר ישן או שעבר זמנו והוא אינו יכול לעלות על הכביש בשל כל סיבה שהיא, עדיף להעביר אותו לפירוק.  במסגרת תהליך הפירוק,

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין

פירוק רכבים במודיעין

קיימים שני מצבים עיקריים בהם כדאי לשקול את האפשרות להעביר את הרכב לפירוק: המצב הראשון הוא כאשר לא ניתן לנסוע עם הרכב והמצב השני הוא

קרא עוד »

כתיבת תגובה