פירוק רכבים באור יהודה

פירוק רכבים באור יהודה

אם חיפשתם פירוק רכבים באור יהודה, או קונה רכבים לפירוק באור יהודה – כנראה שאתם מנסים להיפטר מאחד הרכבים שלכם.

הימצאותם של רכבים ישנים ברחבי אור יהודה יוצרת בעיה אסתטית ופוגעת מאד באיכות הסביבה. העירייה משתדלת להילחם בתופעה ומבקשת מבעלי הרכבים הישנים שהושארו ברחבי העיר לפנות אותם ללא דיחוי.

הרכבים הללו נראים כנטע זר בתוך חניון שחונים בו בעיקר רכבים חדשים או בשנתונים מתקדמים, הם גם מפיצים רעלים ולכן פוגמים באיכות הסביבה ובנראותו של אזור התעשייה או סביבת המגורים.

בעלי רכבים שאינם מזיזים את הרכב בטווח הזמן שהוקצב להם, נאלצים להתמודד גם עם קנסות כבדים שהם מקבלים. כאן נכנס לתמונה דוד פירוק רכבים, אשר קונה רכבים לפירוק באור יהודה.

החברה גם קונה רכבים בתל אביב.

קונה רכבים לפירוק באור יהודה אחרי תאונה

תאונות הדרכים הקשות הקורות לצערנו מעת לעת בדרכים הורסות מכוניות רבות.

כשמדובר בתאונה חזיתית או קטלנית, הרכב סופג פגיעה מהותית ואי אפשר לתקן אותו או לנהוג בו.

במקרים מסוג זה מחליטה חברת הביטוח כי מדובר ברכב מסוג טוטאל לוסט והוא מועבר למגרש לצורך פירוק. חברת הביטוח מפצה את בעל הרכב בשווי הרכב על פי המחירון העדכני.

פירוק רכבים באור יהודה' במגרש המכוניות משתדלים להציל מתוך רכב זה חלקים ממתכת המועברים למחזור וחלפים תקינים שונים הנמכרים לבעלי רכבים מסוגים אחרים.

גם חלפים המצריכים תיקון קטן מועברים למוסך ולאחר התיקון נמכרים לבעלי רכבים דומים או לסוחרים העוסקים במסחר בחלפים לאחר פירוק.

קונה רכבים לפירוק באור יהודה
פירוק רכבים באור יהודה

רכבים שרופים

פירוק רכבים שרופים באור יהודה והעברתם למגרש מכוניות לפירוק, היא פעולה נדרשת כדי לא להשאיר את הרכב המפויח בחניון או בצדי הדרכים.

הרכב שעבר שריפה פולט עדיין רעלים ולכן חשוב שלא ישאירו אותו בסביבת מגורים שבה חיות משפחות רבות ובעיקר ילדים ומבוגרים העלולים לסבול מקשיי נשימה עקב הרכב העומד בקרבת ביתם.

רכבים שהורדו מהכביש

רכבים מגדרה שהורדו מהכביש עקב מצבם המכני, בעיית בטיחות או כל בעיה אחרת שבעקבותיה הרכב לא עבר טסט שנתי, מועברים לגריטה כדי למעוך את השלדה ולהפסיק את הנסיעה ברכב זה לחלוטין. במקרה זה ניתן לפנות אל קונה רכבים לפירוק באור יהודה.

צריכים עוד מידע על פירוק רכבים באור יהודה?

פשוט צרו אתנו קשר או השאירו פרטים ואנחנו בדרך אליכם.

ניווט מהיר:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק בבאר שבע והסביבה מחפשים מגרש פירוק רכבים באר שבע? במצב בו הרכב כבר ישן או שעבר זמנו והוא אינו

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין

פירוק רכבים במודיעין

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק במודיעין והסביבה במחיר משתלם! קיימים שני מצבים עיקריים בהם כדאי לשקול את האפשרות להעביר את הרכב לפירוק: המצב הראשון

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין עילית

פירוק רכבים במודיעין עילית

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק במודיעין עילית מחפשים פירוק רכבים במודיעין עילית? כנראה שהרכב שלכם כבר ישן, ולמרות שהוא שימש אתכם למשך שנים רבות

קרא עוד »

כתיבת תגובה