פירוק רכבים באור יהודה

פירוק רכבים באור יהודה

אם חיפשתם פירוק רכבים באור יהודה, או קונה רכבים לפירוק באור יהודה – כנראה שאתם מנסים להפטר מאחד הרכבים שלכם.

הימצאותם של רכבים ישנים ברחבי אור יהודה יוצרת בעיה אסתטית ופוגעת מאד באיכות הסביבה. העירייה משתדלת להילחם בתופעה ומבקשת מבעלי הרכבים הישנים שהושארו ברחבי העיר לפנות אותם ללא דיחוי.

הרכבים הללו נראים כנטע זר בתוך חניון שחונים בו בעיקר רכבים חדשים או בשנתונים מתקדמים, הם גם מפיצים רעלים ולכן פוגמים באיכות הסביבה ובנראותו של אזור התעשייה או סביבת המגורים. בעלי רכבים שאינם מזיזים את הרכב בטווח הזמן שהוקצב להם, נאלצים להתמודד גם עם קנסות כבדים שהם מקבלים. כאן נכנס לתמונה דוד פירוק רכבים, אשר קונה רכבים לפירוק באור יהודה. החברה גם קונה רכבים בתל אביב.

קונה רכבים לפירוק באור יהודה אחרי תאונה

תאונות הדרכים הקשות הקורות לצערנו מעת לעת בדרכים הורסות מכוניות רבות. כשמדובר בתאונה חזיתית או קטלנית, הרכב סופג פגיעה מהותית ואי אפשר לתקן אותו או לנהוג בו. במקרים מסוג זה מחליטה חברת הביטוח כי מדובר ברכב מסוג טוטאל לוסט והוא מועבר למגרש לצורך פירוק. חברת הביטוח מפצה את בעל הרכב בשווי הרכב על פי המחירון העדכני.

במגרש המכוניות משתדלים להציל מתוך רכב זה חלקים ממתכת המועברים למחזור וחלפים תקינים שונים הנמכרים לבעלי רכבים מסוגים אחרים. גם חלפים המצריכים תיקון קטן מועברים למוסך ולאחר התיקון נמכרים לבעלי רכבים דומים או לסוחרים העוסקים במסחר בחלפים לאחר פירוק.

קונה רכבים לפירוק באור יהודה

רכבים שרופים

פירוק רכבים שרופים באור יהודה והעברתם למגרש מכוניות לפירוק, היא פעולה נדרשת כדי לא להשאיר את הרכב המפויח בחניון או בצדי הדרכים. הרכב שעבר שריפה פולט עדיין רעלים ולכן חשוב שלא ישאירו אותו בסביבת מגורים שבה חיות משפחות רבות ובעיקר ילדים ומבוגרים העלולים לסבול מקשיי נשימה עקב הרכב העומד בקרבת ביתם.

רכבים שהורדו מהכביש

רכבים מגדרה שהורדו מהכביש עקב מצבם המכני, בעיית בטיחות או כל בעיה אחרת שבעקבותיה הרכב לא עבר טסט שנתי, מועברים לגריטה כדי למעוך את השלדה ולהפסיק את הנסיעה ברכב זה לחלוטין.

צריכים עוד מידע על פירוק רכבים באור יהודה? דברו איתנו!

ניווט מהיר:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

מחיר פירוק רכבים

מחיר פירוק רכבים

כאשר אנו רוצים לברר על מחיר פירוק רכבים, יהיה עלינו לפנות לסוחר פרטי או לאדם שבבעלותו מגרש רכבים. המחיר של פירוק רכבים משתנה בהתאם לסוג

קרא עוד »
פירוק רכבים ביהוד

פירוק רכבים ביהוד

אם אתם מחפשים פירוק רכבים ביהוד, מקומכם איתנו! ברחבי יהוד רואים לא אחת רכבים ישנים אשר חונים לאורך זמן בחניון מסוים או בצדי הדרך. הרכבים

קרא עוד »
איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון.

קרא עוד »

כתיבת תגובה