פירוק רכבים באור יהודה

פירוק רכבים באור יהודה

הימצאותם של רכבים ישנים ברחבי אור יהודה יוצרת בעיה אסתטית ופוגעת מאד באיכות הסביבה. העירייה משתדלת להילחם בתופעה ומבקשת מבעלי הרכבים הישנים שהושארו ברחבי העיר לפנות אותם ללא דיחוי.

הרכבים הללו נראים כנטע זר בתוך חניון שחונים בו בעיקר רכבים חדשים או בשנתונים מתקדמים, הם גם מפיצים רעלים ולכן פוגמים באיכות הסביבה ובנראותו של אזור התעשייה או סביבת המגורים. בעלי רכבים שאינם מזיזים את הרכב בטווח הזמן שהוקצב להם, נאלצים להתמודד גם עם קנסות כבדים שהם מקבלים. כאן נכנס לתמונה דוד פירוק רכבים, אשר קונה רכבים לפירוק באור יהודה. החברה גם קונה רכבים בתל אביב.

רכבים אחרי תאונה

תאונות הדרכים הקשות הקורות לצערנו מעת לעת בדרכים הורסות מכוניות רבות. כשמדובר בתאונה חזיתית או קטלנית, הרכב סופג פגיעה מהותית ואי אפשר לתקן אותו או לנהוג בו. במקרים מסוג זה מחליטה חברת הביטוח כי מדובר ברכב מסוג טוטאל לוסט והוא מועבר למגרש לצורך פירוק. חברת הביטוח מפצה את בעל הרכב בשווי הרכב על פי המחירון העדכני.

במגרש המכוניות משתדלים להציל מתוך רכב זה חלקים ממתכת המועברים למחזור וחלפים תקינים שונים הנמכרים לבעלי רכבים מסוגים אחרים. גם חלפים המצריכים תיקון קטן מועברים למוסך ולאחר התיקון נמכרים לבעלי רכבים דומים או לסוחרים העוסקים במסחר בחלפים לאחר פירוק.

פירוק רכבים באור יהודה

רכבים שרופים

פירוק רכבים שרופים באור יהודה והעברתם למגרש מכוניות לפירוק, היא פעולה נדרשת כדי לא להשאיר את הרכב המפויח בחניון או בצדי הדרכים. הרכב שעבר שריפה פולט עדיין רעלים ולכן חשוב שלא ישאירו אותו בסביבת מגורים שבה חיות משפחות רבות ובעיקר ילדים ומבוגרים העלולים לסבול מקשיי נשימה עקב הרכב העומד בקרבת ביתם.

רכבים שהורדו מהכביש

רכבים מגדרה שהורדו מהכביש עקב מצבם המכני, בעיית בטיחות או כל בעיה אחרת שבעקבותיה הרכב לא עבר טסט שנתי, מועברים לגריטה כדי למעוך את השלדה ולהפסיק את הנסיעה ברכב זה לחלוטין.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דוד פירוק רכבים

דוד פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון.

קרא עוד »
שירות פירוק רכבים באשקלון

שירות פירוק רכבים באשקלון

בעלי רכבים בעייתיים מעוניים בקונה רכבים לפירוק באשקלון מעבירים אותם למגרשי הגרוטאות כדי לבצע הליך של פירוק ומחזור. רכבים ישנים – פירוק רכבים באשקלון נהגים

קרא עוד »
פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

המשרד להגנת הסביבה מבצע פעילות מאסיבית ברחבי באר שבע כדי שכל הרכבים הישנים, המפויחים והמפורקים ייעלמו מצדי הדרכים ויועברו למגרשי גרוטאות המטפלים ברכבים מסוג זה.

קרא עוד »

כתיבת תגובה