פירוק רכבים באור יהודה

פירוק רכבים באור יהודה

הימצאותם של רכבים ישנים ברחבי אור יהודה יוצרת בעיה אסתטית ופוגעת מאד באיכות הסביבה. העירייה משתדלת להילחם בתופעה ומבקשת מבעלי הרכבים הישנים שהושארו ברחבי העיר לפנות אותם ללא דיחוי.

הרכבים הללו נראים כנטע זר בתוך חניון שחונים בו בעיקר רכבים חדשים או בשנתונים מתקדמים, הם גם מפיצים רעלים ולכן פוגמים באיכות הסביבה ובנראותו של אזור התעשייה או סביבת המגורים. בעלי רכבים שאינם מזיזים את הרכב בטווח הזמן שהוקצב להם, נאלצים להתמודד גם עם קנסות כבדים שהם מקבלים.

לנוכח הנסיבות, רבים מבעלי הרכבים הישנים מבינים שאין ברירה אלא להעביר את המכוניות למגרש מכוניות לפירוק. הרכב נבדק בהגיעו למגרש והשווי ההוגן עבורו משולם במקום ובמזומן כך שבעל הרכב יוכל להשתמש בכסף זה לצורך קנית רכב אחר.

רכבים אחרי תאונה

תאונות הדרכים הקשות הקורות לצערנו מעת לעת בדרכים הורסות מכוניות רבות. כשמדובר בתאונה חזיתית או קטלנית, הרכב סופג פגיעה מהותית ואי אפשר לתקן אותו או לנהוג בו. במקרים מסוג זה מחליטה חברת הביטוח כי מדובר ברכב מסוג טוטאל לוסט והוא מועבר למגרש לצורך פירוק. חברת הביטוח מפצה את בעל הרכב בשווי הרכב על פי המחירון העדכני.

במגרש המכוניות משתדלים להציל מתוך רכב זה חלקים ממתכת המועברים למחזור וחלפים תקינים שונים הנמכרים לבעלי רכבים מסוגים אחרים. גם חלפים המצריכים תיקון קטן מועברים למוסך ולאחר התיקון נמכרים לבעלי רכבים דומים או לסוחרים העוסקים במסחר בחלפים לאחר פירוק.

פירוק רכבים באור יהודה

רכבים שרופים

פירוק רכבים שרופים באור יהודה והעברתם למגרש מכוניות לפירוק, היא פעולה נדרשת כדי לא להשאיר את הרכב המפויח בחניון או בצדי הדרכים. הרכב שעבר שריפה פולט עדיין רעלים ולכן חשוב שלא ישאירו אותו בסביבת מגורים שבה חיות משפחות רבות ובעיקר ילדים ומבוגרים העלולים לסבול מקשיי נשימה עקב הרכב העומד בקרבת ביתם.

רכבים שהורדו מהכביש

רכבים מגדרה שהורדו מהכביש עקב מצבם המכני, בעיית בטיחות או כל בעיה אחרת שבעקבותיה הרכב לא עבר טסט שנתי, מועברים לגריטה כדי למעוך את השלדה ולהפסיק את הנסיעה ברכב זה לחלוטין.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דוד פירוק רכבים

דוד פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בנס ציונה

פירוק רכבים בנס ציונה

רכבים נטושים החונים במקומות שונים ברחבי נס ציונה הם מטרד עצום מכמה סיבות עיקריות. הרכבים עומדים במקום זהה לאורך חודשים, מעלים אבק, פולטים רעלים וכך

קרא עוד »
קניית רכבים לפירוק בגדרה

פירוק רכבים בגדרה

רכבים לפירוק מגדרה, מעבירים למגרש מכוניות בנסיעה עצמית או באמצעות גרר של מגרש המכוניות לפירוק. רכבים ישנים שנשארים במגרשי החניה לאורך חודשים מפריעים כיוון שהם

קרא עוד »
פירוק רכבים באור יהודה

פירוק רכבים באור יהודה

הימצאותם של רכבים ישנים ברחבי אור יהודה יוצרת בעיה אסתטית ופוגעת מאד באיכות הסביבה. העירייה משתדלת להילחם בתופעה ומבקשת מבעלי הרכבים הישנים שהושארו ברחבי העיר

קרא עוד »

כתיבת תגובה