קונה רכבים לפירוק בנס ציונה

קונה רכבים לפירוק בנס ציונה

מחפש קונה רכבים לפירוק שאפשר לסמוך עליו? אין לך מושג מה צריך לעשות כדי להעביר את הרכב של לפירוק ואתה מחפש חברה מקצועית המתמחה בקניית רכבים לפירוק בנס ציונה? מצוין! נפלת בדיוק על העמוד הנכון! חברת D.B.C מתמחה בכל מה שקשור לתחום פירוק הרכבים וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר או לחלופין לצלצל למספר 053-3366046. אנחנו כבר נדאג לענות לכם על כל השאלות בצורה מקצועית ושקופה ונלווה אתכם לאורך כל התהליך עד שהרכב יעבור לרשותנו במטרה לשלוח אותו לפירוק.

אז למה כדאי לשלוח את הרכב שלכם לפירוק רכבים?

ובכן, יש לא מעט רכבים בישראל שאיך נגיד את זה בשפה יפה? עבר זמנם? כן. רכבים אלה יצאו מכלל שימוש מכל מיני סיבות. חלקם כבר ראו יותר מדי את המוסך וכל תיקון מביא איתו הוצאה של מאות אם לא אלפי שקלים, אחרים עברו תאונת דרכים קשה וכבר לא שווה לתקן אותם ויש פשוט רכבים שלא נוסעים יותר. אותם רכבים תופסים מקומות חניה, עומדים להם סתם ככה ומזהמים את הסביבה שלנו. אז במקום שהרכב שלכם יעמוד לו סתם ככה, אתם וגם אנחנו יכולים להרוויח מזה.

אז איך זה עובד?

אחרי שניצור קשר ונבדוק שאכן אפשר לפרק את הרכב שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא כמה טפסים ולגשת למשרד הרישוי הקרוב ביותר למקום המגורים שלכם. לאחר שתבצעו העברת בעלות של הרכב ותבטלו את הרישיון, אנחנו כבר נדאג לשלוח אליכם גרר שיעביר את הרכב ישירות אל מגרש רכבים בבעלותינו. משם הרכב יעבור פירוק. את החלקים שניתן לעשות בהם שימוש נעביר למוסכים לשימוש חוזר ואת אלה שלא, למחזור.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

במצב בו הרכב כבר ישן או שעבר זמנו והוא אינו יכול לעלות על הכביש בשל כל סיבה שהיא, עדיף להעביר אותו לפירוק.  במסגרת תהליך הפירוק,

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין

פירוק רכבים במודיעין

קיימים שני מצבים עיקריים בהם כדאי לשקול את האפשרות להעביר את הרכב לפירוק: המצב הראשון הוא כאשר לא ניתן לנסוע עם הרכב והמצב השני הוא

קרא עוד »

כתיבת תגובה