כיצד מעריכים את שווי הרכב לפירוק?

קניית רכבים לפירוק בלוד

אנשים רבים אשר מחזיקים ברכב מושבת תוהים לעצמם – כיצד מעריכים את שווי הרכב לפירוק? אומנם מדובר ברוב הפעמים לא בדיוק באופציה המועדפת ביותר, אך ללא ספק זוהי האופציה האידיאלית כאשר מדובר על רכב שעבר תאונה קשה והוגדר בתור "טוטל לוסט". ההגדרה הזו כוללת כל רכב, אשר עלות התיקון שלו תהיה גבוהה יותר, מאשר הערך העכשווי שלו. כלומר עדיף לבעל הרכב לרכוש רכב חדש, מאשר להשקיע בתיקון של הרכב הנוכחי. לא מעט בעלי רכבים מסוג זה, תוהים לעצמם מה לעשות עכשיו עם הרכב המושבת, אשר אינו מתאים יותר לנסיעה, אך עדיין תופס מקום יקר ערך בחניה הפרטית. במקרים כאלו למשל, כדאי להזמין חברה המתמחה בתחום של קניית רכבים לפירוק. חברת דוד למשל, נחשבת לאחת החברות המקצועיות והאמינות ביותר בתחום, אשר מבטיחות לסלק את הרכב מהשטח הפרטי של בעליו ואף לשלם לו מחיר הוגן תמורת הרכב.

קונה רכבים לפירוק ברמלה

קביעת שווי הרכב לפירוק – מספר נקודות שכדאי לדעת

למעשה, כל קונה רכבים לפירוק, יכול באופן תאורטי להציע לכם כל מחיר שהוא עבור הרכב שלכם. חשוב להבין, כי למעשה ניתן להעריך את שווי הרכב, ובהתאם לכך להתמקח על גובה ההצעה. השלב הראשוני יהיה לעיין במחירון הרכב העדכני של יצחק לוי, על מנת להבין מהו המחיר המחירון של הרכב.

כמובן שחשוב לזכור כי מדובר על מחיר הרכב כשהוא תקין, ובכל מקרה אין שום ערובה לכך שתצליחו למכור את הרכב במחיר מחירון בשוק של היום. נורא קשה למכור רכבים ישנים או תקולים, ולכן אם מראש מחיר המחירון הינו נמוך, ברוב הפעמים עדיף פשוט למכור את הרכב לפירוק. רוב האנשים מניחים כי מכירת רכב לפירוק מתבצעת אך ורק במקרים שבהם מדובר על רכבים שעברו תאונה או על רכבים מושבתים, אך למעשה ניתן למכור כל רכב לפירוק בהנחה שזוהי האופציה הרווחית ביותר עבורכם.

הערכת שווי הרכב לפירוק – מספר טיפים מועילים

כאמור, לא פשוט למכור רכב ישן או רכב בעל בעיות מכניות, גם אם הוא לא עבר תאונת דרכים קשה או שהוא לא הוגדר כרכב מושבת. כל מי שמחפש לרכוש רכב מיד שנייה, יחפש כמובן רכב במצב מכאני טוב, ויהיה מוכן לשלם עבור בדיקה שתאמת זאת. ברגע שהבדיקה תציג את התיקונים השונים שיש לבצע ברכב על מנת שניתן יהיה לנהוג עליו בצורה בטיחותית, יהיה צורך לחשב את עלות התיקונים בתוך מחיר הרכב. בדרך כלל, המסקנה תהיה לגשת לקונה רכבים לפירוק, על מנת לחסוך את כל כאב הראש והעצבים המיותרים. העברת בעלות הרכב לקונה רכבים לפירוק, יכולה לחסוך גם לא מעט כסף – בחלק מהמקרים ניתן החזר עבור אגרת רישיון רכב שכבר שולמה באותה השנה. שווי הרכב נקבע בהתאם למצב המכאני שלו, מצב החלפים שלו, מצב הצמיגים שלו וכדומה. במידה ומדובר על רכב שעבר תאונת דרכים קשה למשל, השווי שלו יהיה נמוך יותר, מאשר רכב תקול וישן בעל צמיגים תקינים ולא מעט חלפים אשר ניתן למכור במגרש הגרוטאות.

לסיכום:

הערכת שווי הרכב לפירוק תלויה במספר גורמים שונים, כגון מצב הרכב, מצב החלפים שלו, מצב הצמיגים שלו וכדומה. מומלץ לבצע סקר שוק, על מנת לבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם. חברת דוד פועלת מזה שנים בתחום של פירוק רכבים, ומציעה שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח. החברה מתחייבת לספק מחיר הוגן עבור הרכב, ואף תשלום במזומן למי שמעוניין בכך. החברה מספקת את שירותיה בכל חלקי הארץ ומבטיחה את המחיר הטוב ביותר בשוק.

אולי יעניין אותך גם:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דוד פירוק רכבים

דוד פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון.

קרא עוד »
שירות פירוק רכבים באשקלון

שירות פירוק רכבים באשקלון

בעלי רכבים בעייתיים באשקלון מעבירים אותם למגרשי הגרוטאות כדי לבצע הליך של פירוק ומחזור. רכבים ישנים נהגים רבים נוסעים ברכב שלהם במשך שנים רבות ולא

קרא עוד »
פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

המשרד להגנת הסביבה מבצע פעילות מאסיבית ברחבי באר שבע כדי שכל הרכבים הישנים, המפויחים והמפורקים ייעלמו מצדי הדרכים ויועברו למגרשי גרוטאות המטפלים ברכבים מסוג זה.

קרא עוד »

כתיבת תגובה