קונה רכבים לפירוק אשדוד

קונה רכבים לפירוק אשדוד

מחפשים חברה המתמחה בקניית רכבים לפירוק באשדוד? הגעתם בדיוק למקום הנכון! חברת D.B.C פועלת כבר שנים רבות בתחום פירוק רכבים ומכירת החלקים למחזור ברזל ולמוסכים בפריסה ארצית. אנו מחזיקים במגרש בו מוחזקים כל הרכבים וחלקי החילוף.

אם יש ברשותכם רכב שיצא מכלל שימוש בין אם כי מדובר ברכב ישן מאוד, בין אם כי הרכב עבר תאונה או מכל סיבה אחרת, נשמח לסייע לכם בתהליך הכולל קנייה ופירוק רכבים.

כל בעל רכב שמגיע אלינו מקבל עבור הרכב שלו סכום כסף מכובד בתמורה לרכב. מדובר בתהליך ממנו כולם מרוויחים ובעיקר שומר על הסביבה שלנו נקייה יותר.

הרי כל רכב ישן שעומד ככה סתם מזהם את הסביבה שלנו. לא חבל?

קונה רכבים לפירוק באשדוד

קונה רכבים לפירוק באשדוד – למי השירות שהוא מציע מתאים?

  • לאנשים שהרכב שלהם לא מביא להם יותר תועלת
  • לאנשים שעברו תאונה עם הרכב
  • לאנשים שלא מוצאים לנכון לתקן את הרכב בשל מצבו המכני

קונה רכבים לפירוק באשדוד – איך תהליך הקנייה מתבצע?

בשלב הראשון יש ליצור קשר עם חברה המתמחה בפירוק רכבים. לאחר מכן החברה שולחת גרר ומעבירה את הרכב אל מגרש רכבים לפירוק. כעת עליכם ליידע את משרד התחבורה ואגף הרישוי, למלא את הטפסים המתאימים בכדי שרישיון הרכב יבוטל ולהעביר את בעלות הרכב לבעליו של המגרש. כדי שכל זה יקרה, יהיה עליכם להגיע למשרד הרישוי עם תעודה מזהה ורישיון רכב בתוקף.

השירות שלנו כולל גרירה מהמקום שבו הרכב עומד 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. כעת, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר או לצלצל למספר 053-3366046 ואנחנו בדרך אליכם!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט