קונה רכבים לפירוק בנתניה

קונה רכבים לפירוק בנתניה

מחפשים איך להיפטר מהרכב הישן שלכם שעומד סתם כך ברחוב או בחניה שלכם? ממשיכים לקבל קנסות מהעירייה ולא יודעים מה אתם יכולים לעשות עם הרכב שלכם שכבר ממש לא שווה יותר לתקן? חברת D.B.C קונה רכבים לפירוק בכל חלקי הארץ עם שירות מקצועי, אמין וניסיון של שנים רבות בתחום פירוק הרכבים.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט ליצור אתנו קשר בטלפון מספר 053-3366046 או להשאיר את הפרטים שלכם באתר שלנו. אנחנו כבר נחזור אליכם תוך זמן קצר עם מענה לכל השאלות שיש לכם.

מדובר בתהליך פשוט ומהיר ולמעשה תוך כמה ימים, תוכלו להיפטר מהרכב שלכם ואפילו לקבל עליו תשלום במזומן. פרט לכמה טפסים שאתם צריכים למלא ולגשת למשרד הרישוי הקרוב לביתכם במטרה לבטל את רישיון הרכב ולהעביר את הבעלות שלו, אתם לא צריכים לעשות שום דבר כי אנחנו עושים הכל בשבילכם.

קניית רכבים לפירוק בנתניה

קונה רכבים לפירוק בנתניה – קל ופשוט להיפטר מהרכב הישן

אנחנו מחזיקים בשירותי גרר מקצועיים הפועלים בפריסה ארצית, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כך שאפשר לשלוח גרר שיגרור את הרכב שלכם מנתניה ישירות למגרש החניה שלנו. כאן אצלנו, הרכב יעבור בדיקה ונוכל להבין אילו חלקים אפשר להעביר למוסך במטרה למכור אותם כחלקי חילוף ואילו חלקים פשוט הולכים למחזור או לפח האשפה.

אז מהם היתרונות של שליחת רכבים לפירוק בשרון והסביבה?

  1. שמירה על הסביבה שלנו ירוקה יותר- רכבים שיצאו מכלל שימוש ועומדים סתם כך, מזהמים את הסביבה שלנו
  2. פינוי של מקומות חניה אותם הרכבים הללו תופסים
  3. רווח כלכלי לבעל הרכב, שגם ככה לא עושה ברכב שימוש

לסיכום, אם יש לכם רכב שיצא מכלל שימוש מכל סיבה שהיא, פשוט צרו אתנו קשר ואנחנו בדרך אליכם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט