קונה רכבים לפירוק בנתניה

קניית רכבים לפירוק בנתניה

חיפשתם פירוק רכבים נתניה? או קניית רכבים לפירוק בנתניה? אתם במקום הנכון! חברת דוד קאר מתמחה בפירוק רכבים בנתניה, ונפטרת מהרכב הישן שלכם שעומד סתם כך ברחוב או בחניה שלכם? כדי שלא תשיכו לקבל קנסות מהעירייה ולא יודעים מה אתם יכולים לעשות עם הרכב שלכם שכבר ממש לא שווה יותר לתקן – אנחנו מציעים לכם שירות של קניית רכבים לפירוק בנתניה.

קניית רכבים בנתניה לפירוק בנתניה הוא תהליך פשוט ומהיר ולמעשה תוך כמה ימים, תוכלו להיפטר מהרכב שלכם ואפילו לקבל עליו תשלום במזומן.

אז במקום לעשות לעצמכם כאב ראש מיותר שמביא עמו רכב ישן עם בעיות בלאי שהתחזוק שלו יקר יותר משוויו הכולל – יש פתרון קל ופשוט: מכירת הרכב לפירוק.

פרט לכמה טפסים שאתם צריכים למלא ולגשת למשרד הרישוי הקרוב לביתכם במטרה לבטל את רישיון הרכב ולהעביר את הבעלות שלו, אתם לא צריכים לעשות שום דבר כי אנחנו עושים הכל בשבילכם.

פירוק רכבים נתניה | קניית רכבים לפירוק בנתניה

קונה רכבים לפירוק בנתניה – קל ופשוט להיפטר מהרכב הישן

אנחנו מחזיקים בשירותי גרר מקצועיים הפועלים בפריסה ארצית, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כך שאפשר לשלוח גרר שיגרור את הרכב שלכם מנתניה ישירות למגרש החניה שלנו. כאן אצלנו, הרכב יעבור בדיקה ונוכל להבין אילו חלקים אפשר להעביר למוסך במטרה למכור אותם כחלקי חילוף ואילו חלקים פשוט הולכים למחזור או לפח האשפה.

למעשה אתם מקבלים את הפתרון המושלם עבור רכבכם הישן עם שירות מקצועי ואמין ומסיימים עם העניין בנוחות, פשטות ומהירות. אז… למה לא בעצם?

אז מהם היתרונות של שליחת רכבים לפירוק בשרון והסביבה?

  1. שמירה על הסביבה שלנו ירוקה יותר- רכבים שיצאו מכלל שימוש ועומדים סתם כך, מזהמים את הסביבה שלנו
  2. פינוי של מקומות חניה אותם הרכבים הללו תופסים
  3. רווח כלכלי לבעל הרכב, שגם ככה לא עושה ברכב שימוש, מעצם מכירתו
  4. רווח כלכלי נוסף לבעל הרכב שחוסך לעצמו את העיסוק בטיפולים לרכב, מציאת קונים בשוק הפרטי ותשלום אגרות למיניהם.

קונה רכבים לפירוק בנתניה

פירוק רכבים בנתניה: לסיכום!

אם יש לכם רכב שיצא מכלל שימוש מכל סיבה שהיא – בין אם הרכב הוגדר כטוטאל לוס לאחר תאונת דרכים, לא מצליח לעבור טסט או פשוט ישן ואתם לא מוצאים לו קונה במחיר ששווה את הטרחה – זה הזמן לפנות לפירוק רכבים נתניה! פשוט צרו אתנו קשר ואנחנו בדרך אליכם.

חוץ מקניית רכבים לפירוק בנתניה – עוד יכול לעניין אתכם בנושא:

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

מחיר פירוק רכבים

מחיר פירוק רכבים

כאשר אנו רוצים לברר על מחיר פירוק רכבים, יהיה עלינו לפנות לסוחר פרטי או לאדם שבבעלותו מגרש רכבים. המחיר של פירוק רכבים משתנה בהתאם לסוג

קרא עוד »
פירוק רכבים ביהוד

פירוק רכבים ביהוד

אם אתם מחפשים פירוק רכבים ביהוד, מקומכם איתנו! ברחבי יהוד רואים לא אחת רכבים ישנים אשר חונים לאורך זמן בחניון מסוים או בצדי הדרך. הרכבים

קרא עוד »
איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון.

קרא עוד »

כתיבת תגובה