שירות פירוק רכבים באשקלון

שירות פירוק רכבים באשקלון

בעלי רכבים בעייתיים מעוניים בקונה רכבים לפירוק באשקלון מעבירים אותם למגרשי הגרוטאות כדי לבצע הליך של פירוק ומחזור.

רכבים ישנים – פירוק רכבים באשקלון

נהגים רבים נוסעים ברכב שלהם במשך שנים רבות ולא מתקדמים לרכב חדש יותר משיקולים שלהם. עם השנים המצב המכני של הרכב הולך ומידרדר, בכל פעם יש תקלות אחרות עד שיום אחד קוראת תקלה משמעותית שאינה מאפשרת לנסוע ברכב. מכיוון שמדובר ברכבים ישנים התיקון הוא יקר מאד ולכן אינו כדאי.

בעל הרכב משאיר בדרך כלל את הרכב בחניה או באחד החניונים ליד חוף הים של אשקלון, עד שיקבל החלטה. הפקחים של העירייה שרואים את הרכב הנטוש יום אחר יום באותו מקום, יוצרים קשר עם בעל הרכב ודורשים ממנו לפנות אותו למוסך או למגרש הגרוטאות כיוון שהוא מזהם את הסביבה.

מחוסר ברירה וכדי להימנע מקנסות כבדים שגובהם הוא יותר מערך התיקון ויותר מערך הרכב, משאית הגרר של מגרש המכוניות גוררת את המכונית למגרש לפירוק רכבים באשקלון לצורך הטיפול בנושא הפירוק.

בעל הרכב מקבל במקום תשלום עבור הרכב, הסכום נקבע בהתאם להערכת השווי שמבוצעת במקום. התחשיב הוא תשלום עבור החלפים שאפשר להציל או למחזר מתוך רכב זה. במקביל להליך זה, מועברת הודעה לביטוח ולמשרד הרישוי הכוללת את פרטי הרכב והשלדה על כך שהרכב הספציפי ירד מהכביש עקב מצבו המכני.

פירוק רכבים במגרש הגרוטאות

המטרה היא לפרק את הרכב במהירות האפשרית כדי לעצור את הזיהום הסביבתי. מעבירים את חלקי המתכת, הברזל והאלומיניום למחזור מתכות ואת חלקי הזגוגיות והמראות למחזור זכוכיות. ממיינים את החלפים השונים ופריטים שהם תקינים מועברים למכירה כמוצר יד שנייה, פריטים בעלי תקלה קטנה יחסית מועברים לתיקון ולאחר מכן גם הם יועברו לסוחר חלפים שימכור אותם כיד שנייה.

השלדה של הרכב מועברת לגריטה וכך לא נותר דבר מרכב זה.

רכבים שעברו שריפה

רכב שעבר שריפה, פולט במשך כל הזמן רעלים מסוכנים עקב הדליקה שפגעה בחלקים שונים של המכונית היוצרים השלכות. לכן אסור שהוא יישאר בחניה בסביבת מגורים אפילו יום אחד. כדי לצמצם את זיהום האוויר יש להעביר אותו ללא דיחוי באמצעות משאית הגרר של מגרש הגרוטאות, לפירוק.

האכיפה המוגברת של המשרד להגנת הסביבה באמצעות הרשויות המקומיות נותנת את אותותיה ולכן כל הרכבים הישנים ואלו שהוכרזו כטוטאל לוסט, אחרי תאונת דרכים או שריפה מועברים במהירות למגרש לפירוק מכוניות באשקלון כדי לבצע את הליך הפירוק.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

במצב בו הרכב כבר ישן או שעבר זמנו והוא אינו יכול לעלות על הכביש בשל כל סיבה שהיא, עדיף להעביר אותו לפירוק.  במסגרת תהליך הפירוק,

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין

פירוק רכבים במודיעין

קיימים שני מצבים עיקריים בהם כדאי לשקול את האפשרות להעביר את הרכב לפירוק: המצב הראשון הוא כאשר לא ניתן לנסוע עם הרכב והמצב השני הוא

קרא עוד »

כתיבת תגובה