איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון. מדובר על דברים שאנחנו נעדיף לבחור את המוצרים הטובים והחדשים ביותר, אך גם אם לא נעשה כך, זה לא אומר בהכרח שנעשה בחירה גרועה.

לעומת זאת, יש אביזרים ומתקנים שאנחנו חייבים לבחור את המוצר הטוב ביותר בתחום, בוודאי שאנחנו צריכים לבחור את המוצר הכי מתאים לרכב שלנו. אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בבעיה קשה, שכן אם זה לא מתאים לסוג הרכב שלנו, אז במקרה הטוב הוא לא יעבוד כלל ואנחנו נצטרך לקנות חדש, במקרה הגרוע, הוא יעבוד אבל יהרוס לנו את הרכב.

דוגמה טובה לכך אנחנו יכולים לראות בהקשר של מצברים לרכב. על פניו נראה שכל המצברים אותו דבר, הרי מדובר במתקן שמזכיר בטרייה אותו מניחים בחלק הקדמי של הרכב, מחברים לכבלים המתאימים, וכך אפשר להתניע את הרכב. אך כפי שאנחנו יכולים להניח, קיימים סוגים שונים של מצברים לרכב. לא כל המצברים דומים.

כיצד לבחור את המצבר לרכב שלי? ראשית, אנחנו צריכים לדעת איזה מצבר יש ברכב. כאשר אנחנו רוכשים רכב חדש או משומש, אנחנו נקבל אותו עם מצבר. מוטב כמובן שאנחנו נקנה אותו סוג מצבר. אם אנחנו קונים אותו במקום מקצועי עם צוות עובדים מנוסה ואמין, הרי שאין שום סיבה שהם לא ימכרו לנו מצבר דומה.

שנית, אנחנו צריכים לוודא שמדובר במצבר חדש ומקורי. היום אנחנו יכולים למצוא מצברים משומשים, מצברים ממוחזרים, מצברים לא מקוריים. אלה אומנם מצברים יותר זולים אך הם פחות משתלמים מבחינה כלכלית. הן בגלל שהם יכולים להרוס את הרכב והן בגלל שהתפקוד שלהם הרבה פחות טוב. חשוב שאנחנו נקנה מצבר חדש ונקבל עליו אחריות.

שלישית, אנחנו צריכים לקנות מצבר שמתאים לסוג הרכב, על פי המתח שלו וכן על פי הגודל שלו. כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שנעשה בו שימוש אופטימלי מבחינת סוג הרכב שלנו.

ארבע, כשאנחנו מעוניינים לבחור מצבר, יש חשיבות לא רק לסוג המצבר או לסוג הרכב, אלא חשוב שאנחנו נבחר את המקום הנכון לקנות אותו. הרי ברור שאנחנו לא נקנה מצבר בכל מקום אלא רק במקומות איכותיים, מקומות בהם אפשר למצוא אנשי מקצוע מנוסים, אנשים שאפשר לסמוך על הניסיון ועל האמינות שלהם, בין היתר בכל מה שנוגע לענייני מחיר החלפת מצבר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דוד פירוק רכבים

דוד פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון.

קרא עוד »
שירות פירוק רכבים באשקלון

שירות פירוק רכבים באשקלון

בעלי רכבים בעייתיים מעוניים בקונה רכבים לפירוק באשקלון מעבירים אותם למגרשי הגרוטאות כדי לבצע הליך של פירוק ומחזור. רכבים ישנים – פירוק רכבים באשקלון נהגים

קרא עוד »
פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

המשרד להגנת הסביבה מבצע פעילות מאסיבית ברחבי באר שבע כדי שכל הרכבים הישנים, המפויחים והמפורקים ייעלמו מצדי הדרכים ויועברו למגרשי גרוטאות המטפלים ברכבים מסוג זה.

קרא עוד »

כתיבת תגובה