קניית רכבים ישנים

קניית רכבים ישנים

מחפשים מידע על קניית רכב ישן? כבר שנים רבות שחברת D.B.C  מתמחה בקניית רכבים ישנים המיועדים לפירוק. כשאומרים רכב ישן, הכוונה לרכב שיצא מכלל שימוש, רכב שעבר תאונה קשה ולא ניתן יותר לתקנו או רכב שפשוט לא שווה יותר לתקן אותו.

לכך הומצא הפתרון של קניית רכבים לפירוק וכאן אנחנו נכנסים לתמונה עם מאמץ מינימלי מצדכם. אם יש לכם רכב שעומד סתם כך בחניה, צובר אבק ואוסף לכם דוחות מהעירייה, אתם יכולים לשים לזה סוף אחת ולתמיד ואפילו לקבל על זה כסף מזומן במקום. בדקו גם: קונה רכבים מושבתים.

קניית רכבים ישנים – איך זה עובד?

אז קודם כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא כמה טפסים. כן כמו בכל דבר, גם בקניית רכבים לפירוק ישנים יש קצת בירוקרטיה.

אחרי שתמלאו את הטפסים ותגשו למשרד הרישוי הקרוב לביתכם עם תעודה מזהה, ניתן יהיה לשלוח ישירות אליכם ולמיקום שבו הרכב נמצא גרר.

אנו עובדים עם חברת גרר מקצועית הפועלת 24 שעות, 7 ימים בשבוע בפריסה ארצית. הגרר מגיע עד אליכם בחינם וגורר את הרכב אלינו, אל מגרש רכבים בו חונים רכבים המיועדים לפירוק.

קניית רכבים ישנים

קניית רכבים ישנים – יתרונות 

אז היתרון הראשון בפניה לפירוק רכבים ולקניית רכב ישן הוא שאתם כמובן נפטרים מרכב שאין לו יותר שימוש. יתרון נוסף ולא פחות חשוב הוא שאתם תורמים בכך לסביבה כי רכבים שחונים ועומדים סתם כך, מזהמים את הסביבה שלנו.

חלקים מסוימים מהרכב ימכרו למוסכים כחלקי חילוף לשימוש חוזר ואחרים ישלחו למחזור ברזל. כך או כך, איך שלא מסתכלים על זה, כולם מרוויחים. אז כל מה שנשאר לכם לעשות הוא פשוט ליצור איתנו קשר דרך האתר או במספר 050-290-0028 ואנחנו בדרך אליכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק בבאר שבע והסביבה מחפשים מגרש פירוק רכבים באר שבע? במצב בו הרכב כבר ישן או שעבר זמנו והוא אינו

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין

פירוק רכבים במודיעין

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק במודיעין והסביבה במחיר משתלם! קיימים שני מצבים עיקריים בהם כדאי לשקול את האפשרות להעביר את הרכב לפירוק: המצב הראשון

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין עילית

פירוק רכבים במודיעין עילית

דוד קאר – קונה רכבים לפירוק במודיעין עילית מחפשים פירוק רכבים במודיעין עילית? כנראה שהרכב שלכם כבר ישן, ולמרות שהוא שימש אתכם למשך שנים רבות

קרא עוד »

כתיבת תגובה