קניית רכבים ישנים

קניית רכבים ישנים

כבר שנים רבות שחברת D.B.C  מתמחה בקניית רכבים ישנים המיועדים לפירוק. כשאומרים רכב ישן, הכוונה לרכב שיצא מכלל שימוש, רכב שעבר תאונה קשה ולא ניתן יותר לתקנו או רכב שפשוט לא שווה יותר לתקן אותו. לכך הומצא הפתרון של קניית רכבים לפירוק וכאן אנחנו נכנסים לתמונה עם מאמץ מינימלי מצדכם. אם יש לכם רכב שעומד סתם כך בחניה, צובר אבק ואוסף לכם דוחות מהעירייה, אתם יכולים לשים לזה סוף אחת ולתמיד ואפילו לקבל על זה כסף מזומן במקום.

קניית רכבים לפירוק – איך זה עובד?

אז קודם כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא כמה טפסים. כן כמו בכל דבר, גם בקניית רכבים לפירוק ישנים יש קצת בירוקרטיה. אחרי שתמלאו את הטפסים ותגשו למשרד הרישוי הקרוב לביתכם עם תעודה מזהה, ניתן יהיה לשלוח ישירות אליכם ולמיקום שבו הרכב נמצא גרר. אנו עובדים עם חברת גרר מקצועית הפועלת 24 שעות, 7 ימים בשבוע בפריסה ארצית. הגרר מגיע עד אליכם בחינם וגורר את הרכב אלינו, אל מגרש רכבים בו חונים רכבים המיועדים לפירוק.

קונה רכבים לפירוק – יתרונות

אז היתרון הראשון הוא שאתם כמובן נפטרים מרכב שאין לו יותר שימוש. יתרון נוסף ולא פחות חשוב הוא שאתם תורמים בכך לסביבה כי רכבים שחונים ועומדים סתם כך, מזהמים את הסביבה שלנו. חלקים מסוימים מהרכב ימכרו למוסכים כחלקי חילוף לשימוש חוזר ואחרים ישלחו למחזור ברזל. כך או כך, איך שלא מסתכלים על זה, כולם מרוויחים. אז כל מה שנשאר לכם לעשות הוא פשוט ליצור איתנו קשר דרך האתר או במספר 053-3366046 ואנחנו בדרך אליכם.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

מחיר פירוק רכבים

מחיר פירוק רכבים

כאשר אנו רוצים לברר על מחיר פירוק רכבים, יהיה עלינו לפנות לסוחר פרטי או לאדם שבבעלותו מגרש רכבים. המחיר של פירוק רכבים משתנה בהתאם לסוג

קרא עוד »
פירוק רכבים ביהוד

פירוק רכבים ביהוד

אם אתם מחפשים פירוק רכבים ביהוד, מקומכם איתנו! ברחבי יהוד רואים לא אחת רכבים ישנים אשר חונים לאורך זמן בחניון מסוים או בצדי הדרך. הרכבים

קרא עוד »
איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון.

קרא עוד »

כתיבת תגובה