פירוק רכבים בת ים

פירוק רכבים בת ים

כשהרכב שאהבתם כל כך לנהוג בו כבר אינו משרת אתכם, יש לכם 2 אפשרויות: להשאיר אותו בחניה ולצפות בו מעלה אבק, או פשוט למכור אותו לחברה העוסקת בפירוק רכבים בבת ים. מה יוצא לכם מזה? תמורה כספית, תמורה לכדור הארץ ואפילו עשיתם מעשה טוב לשכנים שלכם!

כשהרכב שלכם הושבת, אתם רק יכולים להרוויח

כל מוצר או מכונה זוכים במוקדם או במאוחר לסטטוס "מושבת". גם הרכב הפרטי שלכם, זה שלפני כמה שנים רכשתם במצב חדש – יכול להגיע למצב שהוא מושבת. איך זה קורה?

  • בעקבות תאונות
  • שריפה של הרכב
  • רכב ישן מאד

במקרים אלו, מה שעושים רוב הנהגים הוא להחנות את הרכב ברחוב המגורים בידיעה שהם לא יגיעו בו יותר. בנוסף, ישנם נהגים המחנים את הרכב באזור נטוש בידיעה כי בו הוא יבלה את שארית חייו. אז המציאות היא שאת הרכב המושבת לא תוכלו למכור לאיש – אך בהחלט תוכלו למכור לחברה שרוכשת רכבים למטרת פירוק רכבים בבת ים! האם חשבתם שתוכלו לעשות כסף מהרכב המושבת שלכם?

אתם מפנים את הרכב, מרוויחים כסף ועושים גם פעולה חברתית

לא שצריך לספר לכם יותר מדי על מצוקת החניה שבישראל כיום. הרכב המושבת שלכם (או זה שאתם פשוט לא משתמשים בו), תופס מקום חניה ברחוב בשכונת המגורים שלכם. אם אין לכם כל שימוש ברכב, לא העברתם אותו טסט ולא עשיתם לו ביטוח – אין כל סיבה שלא תמכרו אותו. מעבר לכך שתרוויחו כסף על פירוק רכבים בבת ים, הרי שאתם גם עושים פעולה חברתית עם פינוי מקום חניה לרווחת השכנים שלכם.

רכב לא בטיחותי צריך לרדת מהכביש!

לעתים, תוך כדי בדיקה משטרתית שגרתית, מגלים כי הרכב עליו אתם נוהגים מסכן את כלל הציבור. במקרים שכאלו אין ברירה אלא להוריד את הרכב מהכביש. חברה שמבצעת פירוק רכבים בבת ים, תשמח לרכוש מכם את הרכב! מה עושים עם הרכב שנקנה? לא מוכרים אותו לגורמים אחרים, אלא עושים שימוש בכל חלקיו – שימוש בברזל ומתכת, ובמקרים בהם ישנם חלקים במצב טוב גם משמישים אותם במוסכים כחלקי חילוף.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד פירוק רכבים

דוד פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים ביהוד

פירוק רכבים ביהוד

ברחבי יהוד רואים לא אחת רכבים ישנים אשר חונים לאורך זמן בחניון מסוים או בצדי הדרך. הרכבים הישנים הללו הם מפגע תברואתי כיוון שהם פולטים

קרא עוד »
איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון.

קרא עוד »
שירות פירוק רכבים באשקלון

שירות פירוק רכבים באשקלון

בעלי רכבים בעייתיים מעוניים בקונה רכבים לפירוק באשקלון מעבירים אותם למגרשי הגרוטאות כדי לבצע הליך של פירוק ומחזור. רכבים ישנים – פירוק רכבים באשקלון נהגים

קרא עוד »

כתיבת תגובה