איך בוחרים מצברים לרכב

איך בוחרים מצברים לרכב

אחד החלקים החיוניים שקיימים בכל רכב הוא המצבר שהוא למעשה הבטריה שאיתה מתאפשר מצב של נסיעה, ואחת הבעיות עם החלק הזה הוא העניין של הבלאי כאשר מצבר איכותי יכול להיות שימושי למשך של שנים אחדות ולא יותר מכך. לאחר מכן צריכים לבצע רכישה של מצבר חדש ולהתקין אותו בצורה נכונה אל המיקום הנדרש של הרכב. כאן כבר צריכים את המיומנות הנדרשת על מנת להבין איזה סוג של מצבר יענה בצורה נכונה על הצרכים של הרכב ואיך בדיוק מבצעים את ההתקנה בצורה נכונה.

שמים לב לדגם של המכונית

הדגם של הרכב הוא כזה אשר מביא אל התקנה של מצבר מסוג שונה בכל פעם מחדש. חשמלאי רכב מנוסה כבר ידע להבין איזה סוג של מצבר צריכים לשים בכל סוג של רכב כתוצאה מהיכרות עם כל הדגמים השונים שקיימים עבור מצברים לצד ההיכרות עם דגמי הרכב הישנים והחדשים וסוגי המצברים אשר כבר נמצאים בתוכם.

יש אנשים אשר רוכשים את המצבר בצורה עצמאית ורק ניגשים על מנת להתקין אותו אצל חשמלאי רכב מוסמך, ויש אחרים אשר מעדיפים לקבל את השירות המלא במוסך ושם לצאת עם כל מה שצריך להיעשות מאלף ועד תו. תמיד הדגם של הרכב הוא זה אשר יכתיב את סוג המצבר שאותו צריכים לרכוש עבור רכב שבו המצבר הישן כבר לא תקין בכלל.

סוג מצבר שמתאים לחום כבד

אלמנט נוסף שבו צריכים נהגים ישראלים להתחשב הוא העניין של מזג האוויר אשר יש לו השפעה ניכרת על התקינות של הבטריה. מצבר אשר לא יכול לעמוד בטמפרטורה גבוהה הוא כזה אשר יכול להתפוצץ, ולכן זה מאוד כדאי לוודא כי הדגם של המצבר שאותו שקולים לרכוש לא מתאים רק מהבחינה של עלות כספית או התאמה אל הדגם הספציפי של הרכב, אלא גם כזה אשר מציע עמידות טובה בכל הנוגע אל האקלים שקיים במזרח התיכון שככל שמדרימים רק הולך ונעשה הרבה יותר חם.

כדאי לשים לב לאחריות שכלולה

לאחר שכבר עוברים על פני רוב הדברים בכל הנוגע אל בחירה נכונה של מצבר חדש לרכב, זה ראוי גם להתעכב גם על מה שקיים מבחינת האחריות אשר מוצעת עבור מצבר חדש, כאשר עבור מצבר חדש האחריות יכולה להיות של מינימום 12 חודשים ולכל היותר כזו אשר נמשכת אל 25 חודשים.

יש לקחת בחשבון כי ככל שהזמן האחריות אשר ניתן הוא לטווח אורך יותר כך קרוב לוודאי שיהיה מדובר בסוג של מצבר אשר העלות שלו ביחס לאחרים תהיה הרבה יותר גבוהה. כאן מגיע שיקול הדעת של כל נהג לגבי הסכום שהוא רוצה להוציא ביחס להיכרות שלו עם כל חברה ועם מצברים אמינים לכמה שיותר זמן של תפעול ללא כל בעיה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דוד פירוק רכבים

דוד פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בנס ציונה

פירוק רכבים בנס ציונה

רכבים נטושים החונים במקומות שונים ברחבי נס ציונה הם מטרד עצום מכמה סיבות עיקריות. הרכבים עומדים במקום זהה לאורך חודשים, מעלים אבק, פולטים רעלים וכך

קרא עוד »
קניית רכבים לפירוק בגדרה

פירוק רכבים בגדרה

רכבים לפירוק מגדרה, מעבירים למגרש מכוניות בנסיעה עצמית או באמצעות גרר של מגרש המכוניות לפירוק. רכבים ישנים שנשארים במגרשי החניה לאורך חודשים מפריעים כיוון שהם

קרא עוד »
פירוק רכבים באור יהודה

פירוק רכבים באור יהודה

הימצאותם של רכבים ישנים ברחבי אור יהודה יוצרת בעיה אסתטית ופוגעת מאד באיכות הסביבה. העירייה משתדלת להילחם בתופעה ומבקשת מבעלי הרכבים הישנים שהושארו ברחבי העיר

קרא עוד »

כתיבת תגובה