איך בוחרים מצברים לרכב

איך בוחרים מצברים לרכב

אחד החלקים החיוניים שקיימים בכל רכב הוא המצבר שהוא למעשה הבטריה שאיתה מתאפשר מצב של נסיעה, ואחת הבעיות עם החלק הזה הוא העניין של הבלאי כאשר מצבר איכותי יכול להיות שימושי למשך של שנים אחדות ולא יותר מכך. לאחר מכן צריכים לבצע רכישה של מצבר חדש ולהתקין אותו בצורה נכונה אל המיקום הנדרש של הרכב. כאן כבר צריכים את המיומנות הנדרשת על מנת להבין איזה סוג של מצבר יענה בצורה נכונה על הצרכים של הרכב ואיך בדיוק מבצעים את ההתקנה בצורה נכונה.

שמים לב לדגם של המכונית

הדגם של הרכב הוא כזה אשר מביא אל התקנה של מצבר מסוג שונה בכל פעם מחדש. חשמלאי רכב מנוסה כבר ידע להבין איזה סוג של מצבר צריכים לשים בכל סוג של רכב כתוצאה מהיכרות עם כל הדגמים השונים שקיימים עבור מצברים לצד ההיכרות עם דגמי הרכב הישנים והחדשים וסוגי המצברים אשר כבר נמצאים בתוכם.

יש אנשים אשר רוכשים את המצבר בצורה עצמאית ורק ניגשים על מנת להתקין אותו אצל חשמלאי רכב מוסמך, ויש אחרים אשר מעדיפים לקבל את השירות המלא במוסך ושם לצאת עם כל מה שצריך להיעשות מאלף ועד תו. תמיד הדגם של הרכב הוא זה אשר יכתיב את סוג המצבר שאותו צריכים לרכוש עבור רכב שבו המצבר הישן כבר לא תקין בכלל.

סוג מצבר שמתאים לחום כבד

אלמנט נוסף שבו צריכים נהגים ישראלים להתחשב הוא העניין של מזג האוויר אשר יש לו השפעה ניכרת על התקינות של הבטריה. מצבר אשר לא יכול לעמוד בטמפרטורה גבוהה הוא כזה אשר יכול להתפוצץ, ולכן זה מאוד כדאי לוודא כי הדגם של המצבר שאותו שקולים לרכוש לא מתאים רק מהבחינה של עלות כספית או התאמה אל הדגם הספציפי של הרכב, אלא גם כזה אשר מציע עמידות טובה בכל הנוגע אל האקלים שקיים במזרח התיכון שככל שמדרימים רק הולך ונעשה הרבה יותר חם.

כדאי לשים לב לאחריות שכלולה

לאחר שכבר עוברים על פני רוב הדברים בכל הנוגע אל בחירה נכונה של מצבר חדש לרכב, זה ראוי גם להתעכב גם על מה שקיים מבחינת האחריות אשר מוצעת עבור מצבר חדש, כאשר עבור מצבר חדש האחריות יכולה להיות של מינימום 12 חודשים ולכל היותר כזו אשר נמשכת אל 25 חודשים.

יש לקחת בחשבון כי ככל שהזמן האחריות אשר ניתן הוא לטווח אורך יותר כך קרוב לוודאי שיהיה מדובר בסוג של מצבר אשר העלות שלו ביחס לאחרים תהיה הרבה יותר גבוהה. כאן מגיע שיקול הדעת של כל נהג לגבי הסכום שהוא רוצה להוציא ביחס להיכרות שלו עם כל חברה ועם מצברים אמינים לכמה שיותר זמן של תפעול ללא כל בעיה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

מחיר פירוק רכבים

מחיר פירוק רכבים

כאשר אנו רוצים לברר על מחיר פירוק רכבים, יהיה עלינו לפנות לסוחר פרטי או לאדם שבבעלותו מגרש רכבים. המחיר של פירוק רכבים משתנה בהתאם לסוג

קרא עוד »
פירוק רכבים ביהוד

פירוק רכבים ביהוד

אם אתם מחפשים פירוק רכבים ביהוד, מקומכם איתנו! ברחבי יהוד רואים לא אחת רכבים ישנים אשר חונים לאורך זמן בחניון מסוים או בצדי הדרך. הרכבים

קרא עוד »
איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון.

קרא עוד »

כתיבת תגובה