פירוק רכבים בנס ציונה

פירוק רכבים בנס ציונה

רכבים נטושים החונים במקומות שונים ברחבי נס ציונה הם מטרד עצום מכמה סיבות עיקריות. הרכבים עומדים במקום זהה לאורך חודשים, מעלים אבק, פולטים רעלים וכך פוגעים באיכות הסביבה, תופסים מקום חניה שהוא צורך אקוטי באזורים רבים שבהם קיימת מצוקת חניה.

פירוק רכבים בנס ציונה

הפתרון עבור רכבים ישנים הוא העברתם למגרש העוסק בפירוק רכבים. אם האוטו מסוגל לנסוע, מסיעים אותו למגרש זה ואם אי אפשר להתניע אותו, מובילים אותו למגרש באמצעות רכב גרר של מגרש המכוניות, דבר שהוא חלק מהשירות.

רכב שאין בו שימוש יותר מהווה הכבדה מיותרת על בעליו, נציגי העירייה והרשות במקומית בנס-ציונה דורשים לפנות את הרכב ואם הבקשה לא נענית תוך פרק זמן סביר הם מטילים על כך קנסות גבוהים. נוצר מצב שהרכב אינו משמש את בעליו לצרכים שונים, אינו שווה סכומי כסף גדולים ובמקביל מפריע ולכן מוטלים עליו קנסות גבוהים.

הבעלים אובד עצות, חבל לו על הכספים המיותרים שעליו לשלם לרשות המקומית ולכן הוא מבין שהדרך הנכונה והחסכונית ביותר היא להעביר את הרכב למגרש הגרוטאות, הוא יקבל במקום ובמזומן סכום כסף עבור הרכב. לאחר מכן הוא מודיע על העברת המכונית לאופציית הפירוק הן למשרד הרישוי והן לחברת הביטוח כדי שלא ישתמשו במספר הרישוי של רכב שמיועד לפירוק.

פירוק רכבים בנס ציונה

מחזור חלפים של הרכבים

נציג מגרש פירוק הרכבים בוחן את המצב של כל אחד מהרכבים באופן מדוקדק. חלפים מברזל, פח או מתכת מועברים למחזור מתכות וחלפים מזכוכית מועברים למחזור ייעודי.

חלפים שנראים איכותיים וכדאי להשקיע בתיקונם, מועברים למוסך ולאחר מכן נמכרים בחנות חלפים יש שנייה וכך גם חלפים שהם במצב כללי טוב ואפשר להתקין אותם ברכבים אחרים.

השלדה עוברת הליך של מעיכה וגריטה לחלוטין באמצעות מכשור מיוחד, על פי כללי הגריטה שהנהיג המשרד לאיכות הסביבה.

רכבים ישנים שאינם עוברים טסט

רכבים ישנים שאינם עומדים במלוא הקריטריונים ולכן נכשלים בטסט השנתי של הרכב, עוברים תיקון אם מדובר בסכומים סבירים. במקרים רבים העלויות של התיקון הן גבוהות מאד ולכן הנושא אינו כדאי. במקרה זה עדיף למכור את הרכב למגרש המכוניות, לקבל תמורה כספית ולרכוש רכב אחר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דוד פירוק רכבים

דוד פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בנס ציונה

פירוק רכבים בנס ציונה

רכבים נטושים החונים במקומות שונים ברחבי נס ציונה הם מטרד עצום מכמה סיבות עיקריות. הרכבים עומדים במקום זהה לאורך חודשים, מעלים אבק, פולטים רעלים וכך

קרא עוד »
קניית רכבים לפירוק בגדרה

פירוק רכבים בגדרה

רכבים לפירוק מגדרה, מעבירים למגרש מכוניות בנסיעה עצמית או באמצעות גרר של מגרש המכוניות לפירוק. רכבים ישנים שנשארים במגרשי החניה לאורך חודשים מפריעים כיוון שהם

קרא עוד »
פירוק רכבים באור יהודה

פירוק רכבים באור יהודה

הימצאותם של רכבים ישנים ברחבי אור יהודה יוצרת בעיה אסתטית ופוגעת מאד באיכות הסביבה. העירייה משתדלת להילחם בתופעה ומבקשת מבעלי הרכבים הישנים שהושארו ברחבי העיר

קרא עוד »

כתיבת תגובה