פירוק רכבים בנס ציונה

פירוק רכבים בנס ציונה

רכבים נטושים החונים במקומות שונים ברחבי נס ציונה הם מטרד עצום מכמה סיבות עיקריות. הרכבים עומדים במקום זהה לאורך חודשים, מעלים אבק, פולטים רעלים וכך פוגעים באיכות הסביבה, תופסים מקום חניה שהוא צורך אקוטי באזורים רבים שבהם קיימת מצוקת חניה.

פירוק רכבים בנס ציונה

הפתרון עבור רכבים ישנים הוא לפנות ל"דוד" אשר קונה רכבים לפירוק בנס ציונה, למגרש העוסק בפירוק רכבים בנס ציונה. אם האוטו מסוגל לנסוע, מסיעים אותו למגרש זה ואם אי אפשר להתניע אותו, מובילים אותו למגרש באמצעות רכב גרר של מגרש המכוניות, דבר שהוא חלק מהשירות.

רכב שאין בו שימוש יותר מהווה הכבדה מיותרת על בעליו, נציגי העירייה והרשות במקומית בנס-ציונה דורשים לפנות את הרכב ואם הבקשה לא נענית תוך פרק זמן סביר הם מטילים על כך קנסות גבוהים. נוצר מצב שהרכב אינו משמש את בעליו לצרכים שונים, אינו שווה סכומי כסף גדולים ובמקביל מפריע ולכן מוטלים עליו קנסות גבוהים.

הבעלים אובד עצות, חבל לו על הכספים המיותרים שעליו לשלם לרשות המקומית ולכן הוא מבין שהדרך הנכונה והחסכונית ביותר היא להעביר את הרכב למגרש הגרוטאות, הוא יקבל במקום ובמזומן סכום כסף עבור הרכב. לאחר מכן הוא מודיע על העברת המכונית לאופציית הפירוק הן למשרד הרישוי והן לחברת הביטוח כדי שלא ישתמשו במספר הרישוי של רכב שמיועד לפירוק.

פירוק רכבים בנס ציונה

מחזור חלפים של הרכבים

נציג מגרש פירוק הרכבים בוחן את המצב של כל אחד מהרכבים באופן מדוקדק. חלפים מברזל, פח או מתכת מועברים למחזור מתכות וחלפים מזכוכית מועברים למחזור ייעודי.

חלפים שנראים איכותיים וכדאי להשקיע בתיקונם, מועברים למוסך ולאחר מכן נמכרים בחנות חלפים יש שנייה וכך גם חלפים שהם במצב כללי טוב ואפשר להתקין אותם ברכבים אחרים.

השלדה עוברת הליך של מעיכה וגריטה לחלוטין באמצעות מכשור מיוחד, על פי כללי הגריטה שהנהיג המשרד לאיכות הסביבה.

רכבים ישנים שאינם עוברים טסט

רכבים ישנים שאינם עומדים במלוא הקריטריונים ולכן נכשלים בטסט השנתי של הרכב, עוברים תיקון אם מדובר בסכומים סבירים. במקרים רבים העלויות של התיקון הן גבוהות מאד ולכן הנושא אינו כדאי. במקרה זה עדיף למכור את הרכב למגרש המכוניות, לקבל תמורה כספית ולרכוש רכב אחר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דוד פירוק רכבים

דוד פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון.

קרא עוד »
שירות פירוק רכבים באשקלון

שירות פירוק רכבים באשקלון

בעלי רכבים בעייתיים מעוניים בקונה רכבים לפירוק באשקלון מעבירים אותם למגרשי הגרוטאות כדי לבצע הליך של פירוק ומחזור. רכבים ישנים – פירוק רכבים באשקלון נהגים

קרא עוד »
פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

המשרד להגנת הסביבה מבצע פעילות מאסיבית ברחבי באר שבע כדי שכל הרכבים הישנים, המפויחים והמפורקים ייעלמו מצדי הדרכים ויועברו למגרשי גרוטאות המטפלים ברכבים מסוג זה.

קרא עוד »

כתיבת תגובה