קונה מכוניות לפירוק? למה זה טוב ומי צריך את השירות?

יש לא מעט אנשים שקשורים למכונית שלהם. הרכב בו אנו נוהגים משרת אותנו לכל כך הרבה דברים ופרט לשינוע ומעבר ממקום למקום, הסעת הילדים למסגרות החינוכיות ולחוגים, טיולים, הגעה לעבודה וכדומה, אנו גם שומעים ברכב מוזיקה ויש מאיתנו כאלה שאפילו נעצרים בצד הדרך לתנומה קלה משום שהרכב משמש אותם גם לעבודה. לפעמים, הזמן עושה את שלו ומגיע הרגע שבו צריך להיפרד. אז מה זה קונה מכוניות לפירוק, למה זה טוב ומי צריך את השירות – על כך בעמוד
הבא.

קניית רכבים לפירוק

מה זה רכבים לפירוק?

רכב לפירוק הוא רכב שיצא משימוש או רכב שעלויות התיקון שלו גבוהות כל כך עד שלא משתלם לתקנו, כאשר השירות כולל העברה של הרכב באמצעות גרר למגרש גרוטאות, שם מפרקים את הרכב ומוכרים את חלקיו למחזור. החלקים התקינים של הרכב מועברים ללקוחות פרטיים או למוסכים מורשים למכירה בכדי לעשות בהם שימוש חוזר. אחת הסיבות הנפוצות שמעודדות העברה של הרכב לפירוק היא כאשר המנוע של הרכב נשרף או הפסיק לעבוד מכל סיבה שהיא. חשוב לציין כי מדובר בהליך מורכב הדורש ידע בתחומים מקבילים כמו רכבים, חלקי חילוף, ברזל, מתכות ומחזור, לכן טרם בוחרים חברה לפירוק רכבים, מומלץ לבצע סקר שוק קצר.

רכב לפירוק איך זה מתבצע?

בשלב הראשון הלקוח שמעוניין לפרק את הרכב פונה אלינו כמובן כאשר לאחר מכן מתבצעת בדיקה, האם הרכב באמת מתאים לפירוק. בשלב הבא שולחים גרר המוביל את הרכב למוסך או למגרש רכבים, שם מבצעים פירוק של החלקים הפנימיים של הרכב. את החלקים שעובדים, אנו מוכרים למוסכים כחלקי חילוף ואת השאר ניתן לתקן או לחלופין לשלוח לגריטה, תלוי כמובן בחלק.

אילו רכבים מומלץ להעביר לפירוק?

• רכבים שעברו תאונה ולא ניתן לתקנם
• רכבים מושבתים שלא ניתן לתקנם
• רכבים ישנים מאוד
• רכבים שרופים
• רכבים של עברו טסט

פירוק רכבים – יתרונות:

1. מסייע בשמירה על הסביבה –

חלקי הרכב עוברים לתעשיית הברזל למטרת מחזור. רכב שעומד סתם כך ברחוב מזהם את הסביבה, מלכלך ולא תורם לשום דבר. יחד עם זאת, רכבים ישנים נוטים לפלוט עשן ולרוב אלו הנוסעים על הכביש אינם עומדים בתקני איכות הסביבה ולכן הם מזהמים את הסביבה.

2. הפקת רווח מהרכב הישן –

עבור מכירת הרכב לפירוק ניתן להרוויח כסף מזומן ולעשות שימוש בכסף הזה לרכישת רכב חדש, טוב יותר ומתקדם יותר. יחד עם זאת, העובדה שאנו מוכרים את הרכב הישן לפירוק מפחיתה את הסיכויים שלנו לבקר במוסך, במידה ובחרנו לנהוג ברכב חדש יותר כמובן.

3. הפחתת הסיכוי לתאונות –

כידוע, בישראל ובכלל ככל שהשנים עוברות אחוז תאונות הדרכים עולה והעובדה שקיימים רכבים ישנים על הכביש לא תורמת
לנתונים אלו. מכירת רכב ישן לפירוק מסייעת להפחית את הסיכוי לתאונות,משום שרכבים אלו פעמים רבות מחזיקים בחלקים שאינם תקינים מה שהופך את הרכבים ללא בטוחים לנהיגה.

4. חיסכון בזמן ובכסף –

היום כאשר יש כל כך הרבה חברות של ליסינג וקשה מאוד למכור רכבים ישנים, שכן אנשים יכולים להנות מנסיעה ברכב חדש או כמעט חדש בתשלום חודשי קבוע בסכומים ממש נמוך, תהליך פירוק רכבים יכול לחסוך לנו זמן יקר, התעסקות במכירת הרכב ולא מעט כסף לטווח הקצר והארוך.

חברת ׳דוד׳ מתמחה בקנייה ובפירוק רכבים בכל רחבי הארץ כאשר אנו מבצעים קנייה של רכבים לצורך מחזור וחילוף של חלקי ברזל, קנייה של רכבים אחרי תאונה, רכבים ללא מנוע ורכבים למטרת שיקום. אנו מתחייבים לתהליך קנייה שקוף, אמין ומקצועי כאשר ניתן לקבל עבור הרכבים לפירוק תשלום מיידי במזומן.
הצוות שלנו דואג לכל תהליך הפירוק והגריטה של הרכב על פי חוקי משרד התחבורה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט