קונה מכוניות לפירוק? למה זה טוב ומי צריך את השירות?

קונה רכבים בחולון

יש לא מעט אנשים שקשורים למכונית שלהם. הרכב בו אנו נוהגים משרת אותנו לכל כך הרבה דברים ופרט לשינוע ומעבר ממקום למקום, הסעת הילדים למסגרות החינוכיות ולחוגים, טיולים, הגעה לעבודה וכדומה, אנו גם שומעים ברכב מוזיקה ויש מאיתנו כאלה שאפילו נעצרים בצד הדרך לתנומה קלה משום שהרכב משמש אותם גם לעבודה. לפעמים, הזמן עושה את שלו ומגיע הרגע שבו צריך להיפרד. אז מה זה קונה מכוניות לפירוק, למה זה טוב ומי צריך את השירות – על כך בעמוד
הבא.

מה זה רכבים לפירוק?

רכב לפירוק הוא רכב שיצא משימוש או רכב שעלויות התיקון שלו גבוהות כל כך עד שלא משתלם לתקנו, כאשר השירות כולל העברה של הרכב באמצעות גרר למגרש גרוטאות, שם מפרקים את הרכב ומוכרים את חלקיו למחזור. החלקים התקינים של הרכב מועברים ללקוחות פרטיים או למוסכים מורשים למכירה בכדי לעשות בהם שימוש חוזר. אחת הסיבות הנפוצות שמעודדות העברה של הרכב לפירוק היא כאשר המנוע של הרכב נשרף או הפסיק לעבוד מכל סיבה שהיא. חשוב לציין כי מדובר בהליך מורכב הדורש ידע בתחומים מקבילים כמו רכבים, חלקי חילוף, ברזל, מתכות ומחזור, לכן טרם בוחרים חברה לפירוק רכבים, מומלץ לבצע סקר שוק קצר.

רכב לפירוק איך זה מתבצע?

בשלב הראשון הלקוח שמעוניין לפרק את הרכב פונה אלינו כמובן כאשר לאחר מכן מתבצעת בדיקה, האם הרכב באמת מתאים לפירוק. בשלב הבא שולחים גרר המוביל את הרכב למוסך או למגרש רכבים, שם מבצעים פירוק של החלקים הפנימיים של הרכב. את החלקים שעובדים, אנו מוכרים למוסכים כחלקי חילוף ואת השאר ניתן לתקן או לחלופין לשלוח לגריטה, תלוי כמובן בחלק.

קניית רכבים לפירוק

אילו רכבים מומלץ להעביר לפירוק?

• רכבים שעברו תאונה ולא ניתן לתקנם
• רכבים מושבתים שלא ניתן לתקנם
• רכבים ישנים מאוד
• רכבים שרופים
• רכבים של עברו טסט

פירוק רכבים – יתרונות:

1. מסייע בשמירה על הסביבה –

חלקי הרכב עוברים לתעשיית הברזל למטרת מחזור. רכב שעומד סתם כך ברחוב מזהם את הסביבה, מלכלך ולא תורם לשום דבר. יחד עם זאת, רכבים ישנים נוטים לפלוט עשן ולרוב אלו הנוסעים על הכביש אינם עומדים בתקני איכות הסביבה ולכן הם מזהמים את הסביבה.

2. הפקת רווח מהרכב הישן –

עבור מכירת הרכב לפירוק ניתן להרוויח כסף מזומן ולעשות שימוש בכסף הזה לרכישת רכב חדש, טוב יותר ומתקדם יותר. יחד עם זאת, העובדה שאנו מוכרים את הרכב הישן לפירוק מפחיתה את הסיכויים שלנו לבקר במוסך, במידה ובחרנו לנהוג ברכב חדש יותר כמובן.

3. הפחתת הסיכוי לתאונות –

כידוע, בישראל ובכלל ככל שהשנים עוברות אחוז תאונות הדרכים עולה והעובדה שקיימים רכבים ישנים על הכביש לא תורמת
לנתונים אלו. מכירת רכב ישן לפירוק מסייעת להפחית את הסיכוי לתאונות,משום שרכבים אלו פעמים רבות מחזיקים בחלקים שאינם תקינים מה שהופך את הרכבים ללא בטוחים לנהיגה.

4. חיסכון בזמן ובכסף –

היום כאשר יש כל כך הרבה חברות של ליסינג וקשה מאוד למכור רכבים ישנים, שכן אנשים יכולים ליהנות מנסיעה ברכב חדש או כמעט חדש בתשלום חודשי קבוע בסכומים ממש נמוך, תהליך פירוק רכבים יכול לחסוך לנו זמן יקר, התעסקות במכירת הרכב ולא מעט כסף לטווח הקצר והארוך.

חברת דוד קניית רכבים לפירוק, מתמחה בקנייה ובפירוק רכבים בכל רחבי הארץ כאשר אנו מבצעים קנייה של רכבים לצורך מחזור וחילוף של חלקי ברזל, קנייה של רכבים אחרי תאונה, רכבים ללא מנוע ורכבים למטרת שיקום. אנו מתחייבים לתהליך קנייה שקוף, אמין ומקצועי כאשר ניתן לקבל עבור רכבים לפירוק תשלום מיידי במזומן.
הצוות שלנו דואג לכל תהליך הפירוק והגריטה של הרכב על פי חוקי משרד התחבורה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
דוד פירוק רכבים

דוד פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בנס ציונה

פירוק רכבים בנס ציונה

רכבים נטושים החונים במקומות שונים ברחבי נס ציונה הם מטרד עצום מכמה סיבות עיקריות. הרכבים עומדים במקום זהה לאורך חודשים, מעלים אבק, פולטים רעלים וכך

קרא עוד »
קניית רכבים לפירוק בגדרה

פירוק רכבים בגדרה

רכבים לפירוק מגדרה, מעבירים למגרש מכוניות בנסיעה עצמית או באמצעות גרר של מגרש המכוניות לפירוק. רכבים ישנים שנשארים במגרשי החניה לאורך חודשים מפריעים כיוון שהם

קרא עוד »
פירוק רכבים באור יהודה

פירוק רכבים באור יהודה

הימצאותם של רכבים ישנים ברחבי אור יהודה יוצרת בעיה אסתטית ופוגעת מאד באיכות הסביבה. העירייה משתדלת להילחם בתופעה ומבקשת מבעלי הרכבים הישנים שהושארו ברחבי העיר

קרא עוד »

כתיבת תגובה