רכבים לפירוק למכירה

קניית רכבים לפירוק למכירה

היום בעידן שבו שוק הרכבים מוצף ברכבי יד שנייה, קל מאוד לרכוש רכב משומש במצב טוב וגם יחסית קל מאוד למכור כזה. בנוסף, יש היום כל כך הרבה חברות ליסינג הפזורות להן ברחבי ישראל, כך שבקלות אפשר למצוא דיל מעולה במחיר שווה לכל נפש בהתאם לצרכים שלנו מהרכב.

יחד עם זאת, יש מצבים בהם אין אנו כל כך שמחים למכור את הרכב שלנו משום שהוא כבר לא שמיש, המנוע הפסיק לעבוד, הוא עבר תאונה שלא נדע, אין זה משתלם לתקן אותו במוסך או לחלופין אי אפשר להעביר את הרכב טסט ממגוון שלסיבות. במצבים אלו ועוד ניתן לפנות לשירות הנקרא רכבים לפירוק למכירה.

רכבים לפירוק למכירה

רכבים לפירוק למכירה – מה זה אומר ?

בצידי הכביש, ליד רמזורים, בשכונות הפזורות להן ברחבי הארץ, בלוחות מודעות ועוד אנו נתקלים במדבקות ובפרסומים של חברות או סוחרים המציעים שירות הנקרא קונה רכבים לפירוק. אותם אנשים בעצם קונים מאנשים שבבעלותם רכב שיצא מכלל שימוש, זאת במטרה למכור את חלקי החילוף של הרכב למוסכים או במטרה למחזר את חלקי הברזל של הרכבים הללו.

לכן, אם בבעלותכם מכוניות לפירוק, שווה לברר על מכירת הרכב לפירוק ולקבל בממוצע בין 5%-10% ממחיר המחירון של הרכב. את הכסף לרוב מקבלים במזומן, מה שמהווה עבור בעל הרכב יתרון.

יש לך מכוניות לפירוק? כיצד בוחרים חברה לפירוק רכבים?

בדומה לתחומים רבים אחרים, גם תחום פירוק הרכבים פרוץ ויש המון תחרות בין סוחרים וחברות מקצועיות שמספקות את השירות הזה. טרם אתם בוחרים חברה שתבצע רכישה של הרכב הישן שבבעלותכם, מומלץ לבדוק כמה דברים.
1. בחרו בחברה המספקת בדיקה וקבלת הצעת מחיר במקום שבו הרכב שלכם נמצא.

2. בחרו בחברה המספקת שירותי גרירה.

3. בחרו בחברה המספקת שירות בפריסה ארצית.

4. בחרו בחברה בעלת ניסיון בתחום קניית רכבים לפירוק עם עדיפות לחברה המספקת את התשלום עבור הרכב במזומן.

5. בקשו המלצות לגבי החברה בה אתם מביעים עניין.

6. בחרו בחברה שתספק לכם שירותי ייעוץ ותסביר לכם שלב אחר שלב, כיצד ההליך מתבצע.

כבר שנים רבות שחברת ׳דוד׳ קונה רכבים ישנים ומבצעת קשת רחבה של שירותים בתחום קנייה ופירוק רכבים בכל רחבי הארץ. אנשי המקצוע שלנו יספקו לכם מענה תמידי לצד הסבר על כל שלבי ההליך כאשר בין השירותים שאנו מספקים כוללים קניית רכבים
לפירוק לצורך חלקי חילוף, לצורך מחזור, קניית רכבים לצורך שיקום ותיקון. אנו קונים רכבים ללא מנוע, ללא טסטים, רכבים שרופים ועוד.

לסיכום, בכדי להחזיק רכב באופן פרטי הדבר דורש משאבים כלכליים ואנרגיה. עלינו לדאוג לכל הטיפולים בזמן, להעביר את הרכב טסט, לנקות ולתחזק אותו לאורך כל השנה. יחד עם זאת, יש לא מעט מצבים שמובילים להוצאת הרכב מכלל שימוש וברוב המקרים, לא שווה בכלל לגשת ולתקן את הרכב במוסך, אלא עדיף להיעזר בשירות של מכירת הרכב לפירוק רכבים לחברה מקצועית ומנוסה בתחום.

זו הדרך הטובה ביותר להיפטר מרכב שיצא מכלל שימוש, לקבל כסף מזומן על החלקים ולעבור לרכב חדש שישפר את איכות החיים שלכם ויוריד מהכביש רכב שמצד אחד מזהם פעמים רבות את הסביבה ומצד שני מעלה את הסיכוי לתאונה.
בצורה פשוטה וקלה תוכלו לקבל שירות הכולל גרירה של הרכב באופן מיידי והעברתו לפירוק על פי החוק.

מעוניין לשמוע מידע נוסף על פירוק רכבים במרכז? >>

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים בבאר שבע

פירוק רכבים בבאר שבע

במצב בו הרכב כבר ישן או שעבר זמנו והוא אינו יכול לעלות על הכביש בשל כל סיבה שהיא, עדיף להעביר אותו לפירוק.  במסגרת תהליך הפירוק,

קרא עוד »
פירוק רכבים במודיעין

פירוק רכבים במודיעין

קיימים שני מצבים עיקריים בהם כדאי לשקול את האפשרות להעביר את הרכב לפירוק: המצב הראשון הוא כאשר לא ניתן לנסוע עם הרכב והמצב השני הוא

קרא עוד »

כתיבת תגובה