קונה רכבים לפירוק חיפה

קניית רכבים לפירוק ברחובות

הרכב שלכם אחרי תאונה? ללא מנוע?

דוד הינה חברה מקצועית אשר עוסקת בפירוק רכבים באזור חיפה. חברת דוד קונה רכבים עם בעיות מכניות מכל הסוגים. בין השירותים מבצעת החברה:

  • קניית רכבים לצורך שיקום
  • קניית רכבים לצורך פירוק חלקי חילו וברזל
  • קניית רכבים לאחר תאונה
  • קניית רכבים ללא מנוע
  • קניית רכבים ללא טסט
  • קניית רכבים שרופים

חברת דוד קונה רכבים לפירוק מושבתים עד הסוף. אם הרכב תקוע בחניה מתחת לבית, חברת דוד תדאג להוציא את הרכב תמורת סכום הוגן, כך תוכלו לחסוך על הוצאות של תיקונים או ניסיונות המכירה של הרכב המושבת.

קונה רכבים לפירוק חיפה

חברת דוד מתחייבת לשירות מקצועי, מהיר ויעיל. קניית הרכב יכולה להתבצע במזומן על פי בקשת הלקוח. כמו כן, במגרש הרכבים של דוד ניתן לרכוש חלקי חילוף למגוון סוגי רכב ללקוחות פרטיים או לבעלי מוסכים.

לקבלת הצעת מחיר חייגו :
050-290-0028

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד קאר - פירוק רכבים

דוד קאר - פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

מחיר פירוק רכבים

מחיר פירוק רכבים

כאשר אנו רוצים לברר על מחיר פירוק רכבים, יהיה עלינו לפנות לסוחר פרטי או לאדם שבבעלותו מגרש רכבים. המחיר של פירוק רכבים משתנה בהתאם לסוג

קרא עוד »
פירוק רכבים ביהוד

פירוק רכבים ביהוד

אם אתם מחפשים פירוק רכבים ביהוד, מקומכם איתנו! ברחבי יהוד רואים לא אחת רכבים ישנים אשר חונים לאורך זמן בחניון מסוים או בצדי הדרך. הרכבים

קרא עוד »
איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון.

קרא עוד »

כתיבת תגובה