קונה רכבים לפירוק חיפה

קניית רכבים לפירוק ברחובות

הרכב שלכם אחרי תאונה? ללא מנוע?

דוד הינה חברה מקצועית אשר עוסקת בפירוק רכבים באזור חיפה. חברת דוד קונה רכבים עם בעיות מכניות מכל הסוגים. בין השירותים מבצעת החברה:

  • קניית רכבים לצורך שיקום
  • קניית רכבים לצורך פירוק חלקי חילו וברזל
  • קניית רכבים לאחר תאונה
  • קניית רכבים ללא מנוע
  • קניית רכבים ללא טסט
  • קניית רכבים שרופים

חברת דוד קונה רכבים לפירוק מושבתים עד הסוף. אם הרכב תקוע בחניה מתחת לבית, חברת דוד תדאג להוציא את הרכב תמורת סכום הוגן, כך תוכלו לחסוך על הוצאות של תיקונים או ניסיונות המכירה של הרכב המושבת.

קונה רכבים לפירוק חיפה

חברת דוד מתחייבת לשירות מקצועי, מהיר ויעיל. קניית הרכב יכולה להתבצע במזומן על פי בקשת הלקוח. כמו כן, במגרש הרכבים של דוד ניתן לרכוש חלקי חילוף למגוון סוגי רכב ללקוחות פרטיים או לבעלי מוסכים.

לקבלת הצעת מחיר חייגו :
050-290-0028

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דוד פירוק רכבים

דוד פירוק רכבים

דוד הינו מומחה פירוק רכבים העוסק בתחום זמן רב, בעל נסיון של שנים רבות עם פירוק רכבים מכל הסוגים. תודעת שירות גבוהה וזמינות מקסימלית.

אל תפספס גם את:

פירוק רכבים ביהוד

פירוק רכבים ביהוד

ברחבי יהוד רואים לא אחת רכבים ישנים אשר חונים לאורך זמן בחניון מסוים או בצדי הדרך. הרכבים הישנים הללו הם מפגע תברואתי כיוון שהם פולטים

קרא עוד »
איך בוחרים מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב

יש מתקנים ואביזרים מסוימים שאנחנו צריכים לבחור עבור הרכב שלנו, שזה לא מהותי כל כך, מה נבחר. בין אם זה עניין של נוחות, עיצוב, סגנון.

קרא עוד »
שירות פירוק רכבים באשקלון

שירות פירוק רכבים באשקלון

בעלי רכבים בעייתיים מעוניים בקונה רכבים לפירוק באשקלון מעבירים אותם למגרשי הגרוטאות כדי לבצע הליך של פירוק ומחזור. רכבים ישנים – פירוק רכבים באשקלון נהגים

קרא עוד »

כתיבת תגובה